Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 04-11-2004
Брати Капранови: ВиЇбори (відкритий лист народному кандидату)
спеціально для Майдану

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099589002.html

ВиЇбори
Відкритий лист народному КандидатуВельмишановний Кандидате!

Всі ми знаємо, що сталося 31 жовтня. Ми отримали болючий удар від влади, яка змогла-таки перетворити вибори Президента у виЇбори.

Проте ми, Ваші виборці, свою роботу зробили до кінця. Ми були 23-го жовтня на майдані Лесі Українки. Це таких, як ми, перелякалася влада і звела паркан навколо ЦВК. Це ми вдяглися у помаранчеве і зав’язали на своїх машинах стрічки. Це від нас УТ-1 та Інтер оточилися бетонними блоками та спецназом. Це ми перевірили дані у списках. Ми проголосували за Вас і привели до виборчих скриньок усіх своїх родичів та знайомих. Ми прийшли попід дільниці вночі і дочекалися результатів. Всі ми готові були іти під ЦВК, але стали на горло власній пісні і не пішли, коли Ви відмінили мітинг.

Ми проголосували, і Ви як ніхто знаєте, що наших голосів вистачало для перемоги. Але чому ж тоді ми не перемогли?

Так, ворог був цинічним і хитрим. Та хіба хтось сподівався на інше? Хіба Ваші штабісти не повинні були втілювати свої плани саме з урахуванням цих якостей влади. Хіба у них було завдання важливіше за протистояння фальсифікаціям? Невже вони розраховували на чесний герць?

Вельмишановний Кандидате! Це не Ваші, а наші вибори. Це не Ваша перемога і не Ваша поразка. Це наша перемога, перемога народу над владою. І ми не дозволимо Вашим штабістам зіпсувати її своїми лінощами та нехлюйством.

Тому ми, Ваші виборці, вимагаємо від Вас рішучих дій.

Наші вимоги такі:
· Припинити шапкозакидницькі розмови і обіцянки легкої перемоги. Комсомольський ентузіазм Зінченка – штука добра, але всі ми знаємо, чим закінчило ЛКСМУ. Вибори – це велика робота і всі ми повинні бути відповідно налаштовані.
· Докорінно перебудувати роботу регіональних штабів, особливо на сході. Саме там штабісти прошляпили найбільшу фальсифікацію. Не вірте реляціям, а візьміть їх під тотальний контроль.
· Радикально підвищити кваліфікацію, агресивність та технічне оснащення спостерігачів. Нам здається, це можна зробити на основі обстріляних у першому турі кадрів.
· За результатами першого туру пробити зміни до виборчого законодавства, які б ускладнили роботу фальсифікаторам.
· Постійно публічно тиснути на владу та телеканали, аби кожен їх представник зрозумів, що чекає на нього особисто у разі фальсифікації другого туру. Не будуть же вони цілодобово сидіти за парканами. Протест повинен зустрічати їх всюди – на виході, дорогою додому, і навіть вдома.
· Якнайшвидше звернутися до людей із простою та зрозумілою програмою дій, аби кожен з нас знав, що має робити завтра і 21 листопада.

У день другого туру ми прийдемо на дільниці, проголосуємо, прослідкуємо, підтримаємо. Однак попереджаємо Вас: якщо вищезазначені наші вимоги не буде виконано і владі вдасться перетворити 2-й тур у чергові виЇбори, ми залишаємо за собою право в порядку, передбаченому у статті 36 Кримінального кодексу, вдатися до необхідної оборони своїх виборчих прав. Але тоді вже не ображайтеся, якщо за компанію постраждають і ті, хто через свою бездіяльність, непрофесійність або прожектерство не зупинив владу, а значить - фактично сприяв втіленню злочинного сценарію.

Влада боїться нас. Проте стара російська мудрість говорить: “Нєту воїна храбрєй, чєм іспуганний єврєй”. Вони іще не вичерпали своїх резервів, бо у Диявола обмежень немає. Накресліть владі шляхи відступу. Вони повинні більше боятися наслідків фальсифікації ніж перемоги Ющенка.

Зрозуміло, що влада може сховатися він народу за парканами та спецназами. Але в такому випадку їй доведеться жити там постійно. А ми тут, з нашого боку парканів, обійдемося і без них.


Зі щирою повагою та вірою в перемогу.

Ваші виборці.
Брати Капранови.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099589002.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua