Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 05-11-2004
Deos: Монархія в І Ш І
Вільний Форум

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099633153.html

Складається таке враження що усі звикли до приниження і зневажання наших прав.
Існує у Донецьку такий институт, як Інститут Штучного Інтелекту, де про права людини не тощо не поважаються, а взагалі не визнаються.
І чим далі тим краще: студентів программістів змушують вчити гуманітарні дісциплини замість техничних. Готують з програмістів філософів.
"У нашому інституті ніхто не палить и не п"є, усю ніч моляться" звичайно що потім наступного дня на першу пару дехто по і не доходить.
особливо якщо це щось із галузі наукових передпосилок винекнення християнства,та їх ролі при написанні правильного кода компьютерной програми.
Людей відраховують за те що вони палять (ні не за тощо палять в інституті, а за те шо навіть десь у місті). Минулого року взагалі був повний маразм, намагалися відрахувати двох закоханих за те що вони цілувалися в коридорі (начебто за поведінку що підпадає під якись там правила, яких доречі чомусь ні кто не бачив).
А так забув, наш ректор Шевченко є гетьманом українського реєстрового козацтва, тому усіх хлопців змушують записуватись
до лав УРК. Якщо потрібної кількості добровольців не набирають, то до першокурсників підходять люди з деканата і у м"якій формі натякають,що якщо вони не підпишуть заяву про вступ до УРК, то у них можуть з"явитися зайві проблеми. Нещодавна на якись порад на догану
владі Ректор вирішив виставити 500 козаків (чито студентів у козацькій формі), назбирали лише 30 і то шляхом погроз. Чого казати за гарною обгорткою гнила начинка. Перефарбовані КДБшники, як булу так і залишаються КДБшними пацюками.
Перспектива стати хлопчиком для побитть погрожує кожному, ризикнувшому сказати правду про “короля” А. І. Шевченко. Через це вже значна частина викладацького складу перейшла працювати до инших ВУЗів. Не залишилося жодного більш меньш пристойного математика, залишився лише один фізик. А ось ті кто купив собі диплома дуже добре пристасувалися у нашому вузі.

Кожного року поселення у гуртожиток, це ціла трагікамедія. У кімнати, куди ледве поміщається дві людини селять інколи чотири. А потім висіляють через пару місяців. Поселенням займається не комендант гуртожитки,як в усіх інших вузах, а проректор. Щотижня перевірки, перевіряють навіть шухляди.(Цікаво що Якшо туди покласти презервативи виселлять з гуртожитку, чи з
інституту відрахують. за аморальну поведіну)

На якомусь зібранні перваки запитували чи не виселять їх, якщо вони о 10.05 вийдуть на кухню щоб забрати чайника,що поставили о 10.00 (Після 10-ї виходити із кімнати неможна, керівництва так вважає). Одного разу виховательниці навіть прийшла SMS -ка від проректора (доречі секретутка нашого ректора) токого приблизно змісту "Десята година весь гуртожиток спить, надобраніч". Усе це навіть булоб смішно,якщо не було б так трагічно. Якщо колись ми обирал склад студсовети і старост етажів, то зараз їх призночає начальство, в обличі проректора. А звичайно Їм краще знати що нам треба.

Студенти програмісти складають десь 60% усіх студентів, але вони у студсоветі майже не представлені. Ну що казати, ну не полюбляють у нас
вільнодумство, ну не полюбляють й усе тут.
Нам увесь час внушають що нам не треба думати, за нас подумає кеерівництво, уряд, президент а ми вівці повині виконувати свою справу, а саме правильно ставити відмітки у білютеннях, у своєчасно підіймати руки на голосуваннях.
Щодо мене так краще спалахнути і згорітиза мить, ніж бути поступово іржавіючим і гниючим гвинтиком адміністративної машини

Почались вибори і ситуація тільки погіршилась. Напередодні виборів куратори нам пояснили що ми усі повинні проголусувати " В ОБЯЗАТЕЛЬНОМ ПОРЯДКЕ", і прозвітувати про це в деканати чи ними, і що ці данні будуть перевірятися (цікаво як?), і ЗА КОГО ГОЛОСОВАТЬ ВЫ ЗНАЕТЕ. Потім заходили люди з деканату і натякали що залежно від результатів виборів буде вирішуватися вопрос про виселення з гуртожитків, і що треба підтримати свого, уся ця розмова проходила 30-го коли агітація начебто заборонена, і якщо брали відкрипні то треба звітувати у деканат і проректору. Звичайно треба було якось завадити тим хто збирався їхати приймати участь в акціях протесту у Києві та Львові.

Настал ранок 31 День виборів президента. Пійшли ми на виборчі дільниці і переконалися дійсно перевіряли. На виході з гуртожитку стояла вихователька і відмічала. А на учаску були викладачі. І чомусь досить багато міліції.

Коли настала черга голосувати то чомусь виявилось що в документах, чомусь не зовсім коректні данні.Цікаво що багатьом прийшло по декілька запрошень на голосування.

І незважаючи на таке нехтування правами майже усі мовчать, одні бояться бути відрахованими, інщі бояться лишитися житла у гуртожитку. Ми МОВЧИМО, а керівництво і влада роблять те що забажається, гвалтує куди тільки можливо і куди неможливо також.

Пишу цей текст на годинику 0:45, вже сьогодні буде підписано наказ про виселення з гуртожитку. Напевно не дуже сподобались керівництву результати голосування за свояка, не надто його поважають і начебто дома.

Сьогодні на пари, а що буде у понеділок невідомо.

Буде день будуть відповіді. Але мовчати я точно не буду, нехай мовчат ті кому байдуже, нехай самі йдуть на жертовник влади.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099633153.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua