першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Zzzulfiya: Рецепт щастя

додано: 05-11-2004 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099683885.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

http://www.livejournal.com/users/zzzulfiya

Про те, що саме ми, а не якісь там штаби чи ще хтось, є ковалями свого щастя, "Майдан" пише постійно - і півтора роки тому ця тема підіймалася, і минулого тижня теж. Та й зараз на Вільному форумі про це говорять.

Ми не стрималися від того, щоб познайомити вас із глибоко гуманним - хоч і з певною стилістичною своєрідністю :) - маніфестом однієї з українських ЖЖ-юзерок, де теж ідеться про те, що наше майбутнє - в наших руках. Читайте Рецепт щастя від Зульфії.

----------------------

От, приміром, я і ти. Ми влаштувались на високооплачувану роботу, пов"язану з ризиком. Одного дня нам дають ампулу чи газовий пістолет і кажуть: піди і убий такого-то, він - націоналіст. А ти береш і пишеш рапорт, і нікого не вбиваєш. Обираєш людськість і ставиш її на перше місце, а гроші на останнє. Те саме, навіть не питаючи тебе, як ти вдієш, роблю і я.

Твоєму сусіду пропонують закласти тебе за грошики. Він хоча й сварився з тобою з-за межі на городі, але каже: вибачте, я на свого сусіда стучать не збираюсь. Йдіть геть.

Інший твій сусід працює журналістом. Приходять до нього і кажуть: ось тобі лімон баков. Напиши, шо наш пацан хароший, а цей от поганий, він готує теракти і всьотакоє. А журналіст каже: ні, хлопці, мав я в сраці ваші гроші, я брехать не буду. Я краще буду сальцем з чорним хлібцем перебиватись, їб*в я лобстерів у сраку, але буду жити не як гніда.
Далєє писать?

А паралельно я, ти, твій сусід, журналіст працюємо, творимо, шануємо мову, родину, батьківщину, плекаємо небесне, зустрічаємось, жартуємо, любимось, часом трохи чубимось, але любимось, підмітаємо в дворі, не викручуєм лапмочки в під"їзді і не сцимо, не блюємо, не ламаємо кнопки в ліфті.

А як ти почуєш, шо твоя малеча прив"язала котові бляшанку до хвоста, зашестєрила у школі за оцінку, ти спочатку поясниш, що до чого і чому так не варто робить, а якщо вдруге таке буде - даси паском по сраці так, щоб надовго запам"ятали.

Як на мене, нічого нового я не сказала. А склади до купи - країна мрій.

До речі, якщо твій далекий родич, чи сусід, чи знайомий зкурвився, заробив грошики, запрошує тебе у гості поласувать лобстером - ти посилаєш його на*уй, плюєш йому у пику і кажеш, хто він є насправді.

Хай він навіть у маслі купається, ти ніколи не подумаєш "а може й собі... того", бо твій сусід колись, хоча й ви були посварені, відмовився стучать на тебе. І ти ніколи не дозволиш собі переступити межу, хай навіть усі продадуться дияволові. Ти залишишся людиною, що мріє, і живучи, здійснює свою мрію.

ВСЕ ЩО МИ РОБИМО - МИ РОБИМО ДЛЯ СЕБЕ.

------------------------

І справді - ЯКЩО НЕ МИ, ТО ХТО?

додано: 05-11-2004 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099683885.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua