Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 08-11-2004
Коаліція "Сила народу" та Демплатформа НДП: Політична угода
www.yuschenko.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099923892.html

Ми, політичні сили, що підписали цю Політичну угоду – Коаліція «Сила народу» і Демократична платформа Народно-демократичної партії:

Оцінюючи хід виборів Президента України як непрозорий, недемократичний, сфальсифікований, що відбувається з грубими і масовими порушеннями прав громадян на вільне волевиявлення,

Виходячи з того, що чинна влада неспроможна забезпечити вибори Президента України на прозорих і демократичних засадах, про що зокрема яскраво свідчить факт штучної затримки оприлюднення Центральною виборчою комісією офіційних результатів першого туру виборів,

Усвідомлюючи, що проведення чесних і прозорих виборів є запорукою довіри народу до влади, міжнародного авторитету України та її гідного місця у світовому співтоваристві,

Розуміючи свою високу відповідальність перед Українським народом,

Домовилися про наступне:

Ми закликаємо усіх громадян України взяти активну участь у голосуванні 21 листопада 2004 року, щоб не дати чинній владі сфальсифікувати результати виборів і забезпечити легітимність новообраного Президента України. 21 листопада 2004 року має стати днем істини та єднання Українського народу.

Ми закликаємо усі демократичні політичні сили України консолідувати зусилля для забезпечення чесних і прозорих виборів Президента України. На нинішньому переломному етапі ми маємо діяти разом і керуватися головним принципом: «Все, що ми робимо, ми робимо в ім’я України і для блага Українського народу».

Ми виступаємо проти штучного поділу України по лінії Схід-Захід, проти дискримінації українських громадян за мовною, етнічною та конфесійною ознаками.

Ми виступаємо за рішучу боротьбу з корупцією, що паралізує діяльність державної влади на всіх рівнях.

Ми виступаємо за зміцнення засад самоврядування, всебічної демократизації суспільства, залучення найширших верств населення до участі у формуванні та реалізації державної політики.

Ми виступаємо за всебічне поглиблення і зміцнення взаємовигідних дружніх відносин між Україною і Російською Федерацією – в інтересах двох братніх народів.

Ми виступаємо за зміцнення засад державної служби, підвищення професійного рівня державних службовців – як запоруку довіри громадян до держави.

Ми виступаємо за надання кожному громадянину можливостей отримати якісну освіту, високоякісних медичних послуг.

Ми виступаємо за формування в Україні Уряду народної довіри, в якому працюватимуть представники різних політичних сил – професіонали найвищого рівня, справжні патріоти України, які обстоюватимуть не особисті або корпоративні інтереси, а виключно національні інтереси України.

Ми закликаємо усіх громадян України підтримати у день голосування 21 листопада 2004 року кандидата на пост Президента України – Ющенка Віктора Андрійовича.Лідер Коаліції «Сила народу» Віктор ЮщенкоЧлени Демократичної платформи НДП

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099923892.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua