Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 11-11-2004
:: Звернення керівників виборчих штабів Віктора Ющенка з Заходу до виборців Півдня і Сходу України

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100162022.html

Звернення керівників виборчих штабів Віктора Ющенка
Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської та Рівненської областей до виборців Півдня і Сходу України

Шановні співвітчизники!

Наближається другий тур президентських виборів, результат яких за нашим переконанням буде вирішальний для майбутнього України. Ще більш важливим ми вважаємо збереження під час президентської компанії і після неї єдності нашої держави, недопущення поділу України за будь-якими ознаками.
Сьогодні знову загострилися розмови про начебто поділену Україну за результатом першого туру голосування. Ще раніше ми всі чули і бачили як телеканал „Інтер” ділив громадян України на три сорти.

Ми вважаємо, що немає нічого більш цинічного і підлого як намір нас роз‘єднати. Громадяни України, які живуть в різних регіонах – на Волині і Чорного моря, біля західного і східного кордону нашої держави, на півдні і півночі мають одну Батьківщину і бажають їй добра та процвітання.
Ми можемо мати різні політичні уподобання і по-різному оцінювати ті чи інші події, однак ми з Вами єдині у прагненні кращого життя для своїх дітей.
Ми поважаємо Ваш вибір і сподіваємось, що Ви поважаєте той вибір, який зробила більшість областей України у першому турі президентських виборів.
Перед першим туром голосування багатьох мешканців східних областей було привезено на Захід України. Організатори цього дійства сподівалися на вороже сприйняття „східняків” місцевим населенням, на конфлікти, бійки та протистояння. Всього цього не сталося. Населення західних областей спокійно зустріло гостей, спостереження на дільницях пройшло без порушень.

Напередодні другого туру голосування ми заявляємо, що готові гостинно і доброзичливо прийняти кожного, хто захоче приїхати спостерігати за ходом виборів і підрахунком голосів. Ми запрошуємо Вас як гостей, як громадян нашої спільної Батьківщини, щоб черговий раз засвідчити не тільки нашу відкритість і чесність, а насамперед щоб показати беззмістовність і штучність поділу України на схід і захід.

Просимо Вас про одне – не піддавайтесь на провокації, які будуть організовувати влада за допомогою бандитів. Навіть якщо Вам видаватимуть по кілька відкріпних талонів для забезпечення потрібного владі голосування, пам’ятайте, що обрана за допомогою обману влада оберне цей обман проти Вас самих.
Керівник штабу Віктора Ющенка у Львівській області
Петро Олійник
Керівник штабу Віктора Ющенка у Івано-Франківській області
Зеновій Шкутяк
Керівник штабу Віктора Ющенка у Тернопільській області
Іван Стойко
Керівник штабу Віктора Ющенка у Рівненській області
Василь Червоній
Керівник штабу Віктора Ющенка у Волинській області
Володимир Бондар
11.11.2004р.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100162022.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua