Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 12-11-2004
Олександр Мороз: Виборцям, що підтримали мою кандидатуру 31 жовтня 2004 року Громадянам України

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100254498.html

Виборцям, що підтримали мою кандидатуру 31 жовтня 2004 року Громадянам України -

Членам Соціалістичної партії України -

Висловлюю щиру вдячність усім, хто 31 жовтня підтримав мою кандидатуру під час голосування на виборах Президента України.

Знаю, що зробити це було непросто. Тиск, залякування з боку влади, поширена владою і конкурентами думка "... не варто голосувати, бо не пройде" впливали на настрої виборців. Підтримали ті, хто залишився послідовним, хто не підлаштовуючись ні під кого, відстоював необхідність тих перемін, без яких неможливі ні ефективна економіка, ні гарантовані права і свободи людини, ні суверенність держави.

Завжди почуватиму себе зобов'язаним перед вами, дорогі однодумці. Спасибі вам сердечне!

Вдячний активістам - членам СПУ і безпартійним, хто в складі виборчих комісій, будучи агітаторами і спостерігачами, боровся за правду, проти тотальних фальсифікацій, хто своїм прикладом вселяв надію у слабших духом.

Ваше голосування, Ваша підтримка, Ваша небайдужість - це виключно важливий для України громадянський вчинок. Наш голос не пропав, нашу волю не вдалося зламати владі. Саме наші голоси тепер вирішують долю виборів, а це означає, що влада, якою б вона не була, змушена рахуватись з тим, що соціалісти та їх прибічники - це сила, яка не дозволить владцям знову зневажати гарантовані Конституцією права громадян. Пропагуючи необхідні переміни, ви уже стаєте центром консолідації суспільства, до вас приєднуватиметься все більше і більше людей. Наша справа все одно переможе, бо правда на нашому боці! Зміни будуть! За них слід продовжувати боротьбу.

На цьому шляху багато залежатиме від того, хто стане наступним Президентом України. Політрада Соціалістичної партії визначилась щодо підтримки кандидатури Віктора Ющенка. Цей вибір не ідеологічний, а, умовно кажучи, персональний. Довкола В. Ющенка (як і довкола В. Януковича) є різні політичні сили - від тих, хто потенційно може бути нашими прибічниками до відвертих опонентів, але він взяв на себе зобов'язання реалізовувати основні вимоги соціалістів. Вони викладені у затвердженому Політвиконкомом СПУ Меморандумі і стосуються поліпшення добробуту людей, перекладання на плечі держави турбот про освіту і охорону здоров'я, про роботу, зарплати, пенсії, повернення заощаджень. В. Ющенко зобов'язується наводити лад у державі, сприяти законному перегляду питань приватизації, судовому завершенню справ про політичні вбивства, поставити заслін шахрайствам із землею. Він гарантує проведення політичної реформи - інструменту для здійснення позитивних перемін у державі.

В цих намірах новий президент може розраховувати на повну і беззастережну підтримку соціалістів.

Саме ці вимоги відповідають сподіванням наших громадян. Це підтвердили сотні багатотисячних мітингів, проведених в усіх куточках України. Ось чому ці вимоги займатимуть провідне місце в діяльності СПУ, в тому числі при підготовці до парламентської кампанії 2006 року. Вони ляжуть в основу нашої законотворчої роботи, щоб наміри ставали дійсністю і були невідворотними.

Щоб так сталося, треба допомогти Віктору Ющенку одержати перемогу 21 листопада. СПУ включила в роботу центральні, обласні, окружні і районні штаби. Ми використаємо всі можливості нашого активу, щоб розпочати новий, неавторитарний шлях розвитку України.

Прошу всіх, кому не байдужа власна доля, доля сім'ї, народу і держави, підтримати Віктора Ющенка на виборах 21 листопада.

Разом - до кращої долі!

12.11.2004 р.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100254498.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua