Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 13-11-2004
Юлія Тимошенко: Страйк феодальних промислових вотчин планується на суботу

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100303402.html

"Віктор Янукович, відчуваючи невідворотність краху власної політичної кар'єри та неминучої загибелі чинного можновладного режиму вдався до відверто анекдотичних акцій. До числа таких безперечно належить ініціатива щодо зупинки роботи ряду підприємств проти перемоги Віктора Ющенка.

З переліку вказаних підприємств чітко видно, що це і є об'єднана власність трьох ключових українсььких кланів.

Що ж, я маю подякувати прем'єру, бо саме оголошенням списку цих підприємств Янукович значно полегшує роботу новому генеральному прокурору, який так чи інакше, буде змушений займатися питаннями незаконної приватизації та розкрадання державного майна. Він фактично задарма отримав реєстр феодальних промислових вотчин чинних вітчизняних олігархів на чолі з самим Януковичем.

Я хочу попросити Януковича, щоб він також закликав до страйку банкірів з Кайманових островів, Кіпру чи Антігуа. Це значно б полегшило завтрашній новій владі пошук офшорних тіньових коштів прем'єр-міністра та його олігархічного оточення.

Мушу віддати належне доброму гумору штабу чинного прем'єра. Оголошення страйку саме на 13-те число досить промовисто унаочнює шанси їх патрона в другому турі президентських виборів. Також звертаюся до людей України. Моторошний вій сирен на заводах Януковича символізує не що інше, як вовче завивання нинішньої команди, що безповоротно втрачає владу. У такому випадку ми можемо тільки вітати звуковий прояв тіньової власності в Україні.

Загалом можу сказати, що ця акція Януковича чудово демонструє його істинні здібності. Він може тільки зупиняти роботу підприємств, блокувати діяльність промисловості, бо ні на що конструктивне, продуктивне ця команда не здатна.

Я переконана: якщо наші опоненти вдаються до таких кумедних кроків відчаю, це означає, що вони самі повірили в нашу перемогу. Кожен їх подібний чудернацький крок – це шлях до перемоги опозиції, народу України. Тому, я без тіні сумніву заявляю: так тримати, Вікторе Федоровичу!"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100303402.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua