Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 14-11-2004
Пані ®: Хто виграє дебати Ющенко-Янукович і чому
Вільний Хворум

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100402056.html

Можете помолитися, щоб дебати відбулися, якщо вам це так болить, але перестаньте обгворювати що і як казати Ющу.

Ви всі його останніми днями бачили-чули взагалі? Про те що, ніхто з вас не бачив Я. в живому ефірі, я вже знаю. Ну можете не погоджуватися з тим, що воно НІЩО. ГОЛИЙ КОРОЛЬ. Побачите в понеділок.

Ну хоч Юща ви, ті, хто тут це обговорює, останнім часом бачили?

Я його накушалася цими днями так, що він мені вже сниться почне, мабуть. В п"ятницю годину на Ері. В суботу 40 хвилин на мітингу, потім годину на ТБ.

Людина не просто вміє говорити, відповідати, дискутувати, а ще і вміє тримати увагу публіки так, як жоден відомий мені публічний оратор совка чи України не вмів. І вживу, і в ящику.

Мені телефонують досі (пів на другу ночі) якісь ліві знайомі, які давно знають мої політичні преференції з якимись шаленими воплями "ви дивилися Ющенко? ой! тепер я нарешті розумію, чого ви голосуєте за нього, а чого ж я голосував за Я? розкажіть мені, хто ж мене дурить?" Розмови з жанру сюр.

На мітингу сьогодні я зустріла сусіда, який за 43 роки примудрився жодного разу не голосувати, і все своє життя сповідував одну ідеологію "кругом одні врагі". Він привів всю родину, тикав в Ющенка пальцем і казав "дивіться - це наш майбутній президент, за якого я вам сказав голосувати і ви голосували, і я голосував". Він каже, що вони всією родиною підуть чергувати під ДВК. Довелося розказати йому, що під нашу дільницю ходити не треба, в нас і так все в зразковому порядку (до речі результат був 50-50 за обох фаворитів), спостереження налагоджене. Вони підуть під іншу ДВК, де не все так класно.

Накінець процитую Роллера, на якого останнім часом зійшла хвиля конструктиву, - "не вчіть батька дітей робити". Є багато тем, де справді потрібні інтелектуальні зусилля, але це не дебати.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100402056.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua