Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 14-11-2004
Майдан-Інформ: ДАЙДЖЕСТ МАЙДАНУ. 13.11.2004

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100404897.html

Чи є щось таке, перед чим спиниться цей режим у пошуках порятунку? Питання риторичне. Чим ближче до кінця виборчої кампанії, тим більш стрічка новин нагадує фронтові зведення.

Вчора у Сумах близько 20 "беркутівців" у повному бойовому спорядженні накинулися на людей (переважно студентів), котрі прийшли до будівлі районного суду висловити солідарність з тими, кому мали призначити покарання за відсутню провину (нібито "опір міліції" в ніч з 31-го на 1-ше біля виборчої дільниці, а в дійсності - провокація влади). Людей труїли газом і били кийками. Кілька чоловік з серйозними травмами потрапили до лікарні. Вдень у Сумах відбувся стихійний мітинг, учасники якого (більше тисячі), зявили про початок голодування з вимогою зупинити протиправні дії сумської міліції і покарати винних. На площі Незалежності студенти ставлять намети. Фото і відео про події в Сумах - тут: http://maidanua.org/static/news/1100356375.html

Не відстає від Щєрбаня і "губернаторша" Київської області нардеп Тетяна Засуха, котра зараз здійснює поїздки селами свого виборчого округу, лякаючи виборців. За повідомленням, що надійшло на Майдан, коли в одному з сел Васильківського району один з селян, від котрих Засуха вимагала голосувати за Януковича, погрожуючи в іншому випадку не підключити газопостачання, відверто відмовився, зазначена дама розпорядилася вивести цього чоловіка на вулицю, де його жорстоко побили. Засуха під час побиття знаходилася поруч і керувала. Втім, дама прорахувалася. У відповідь селами Васильківщини поїхала агітаційна автоколона "за Ющенка", збираючи по селах на мітинги багато народу. Ще б пак, зусиллями подібних до родини Засух діячів агітація за народного кандидата лягає на ще благодатнійший грунт.

Майдан отримав копії кількох депутатських запитів від народного депутата з "Нашої України", Петро Олійника, в яких він вимагає від правоохоронців та інших держ.структур Львівщини виконувати їхні прямі обов'язки - припинити той навколовиборний бєспрєдєл, що його розгорнули в Галичині (!) владці (примусовий збір відкріпних посвідчень, паспортів).

Глави 5-ти християнських церков (УПЦ КП, УГКЦ, РКЦ, Церкви християн віри євангельської, Української Християнської Євангельської Церкви) звернулися до народу України. У зверненні, підписанному релігійними діячами, наголошується, що тільки справедливо і чесно обраний Президент матиме моральне право представляти України. Релігійні діячі схвалюють велику громадянську активність виборців і, зокрема, застерігають держпосадовців від участі у фальсифікаціях, а правоохоронців - від порушення присяги на вірність народу України.

Обіцяний янучарами "страйк" на підтримку профф.Януковича виявився черговим (і навіть не гучним) фарсом. Замість кількох десятків анонсованих підприємств, останній вой за цим режимом з заводських гудків було випущено тамтешніми адміністраціями тільки на: ВАТ „Запоріжсталь”, ВАТ „Мотор Січ”, ВАТ „Запоріжкокс”. Нудьга страшенна.

У янучарів взагалі криза жанру: надходять повідомлення, що у Києві їхні шістки ріжуть колеса автомашин, на яких є помаранчеві стрічки. Що ж, від цього кількість прихильників Ющенка тільки збільшиться, а самі різуни мають шанси не лише "загріміти" за законом, але і отримати по писку.
Вони, до речі, все частіше отримують і класичного українського гарбуза. Так у Дніпропетровську люди, що представилися працівниками ісполкому, завітали до приватного магазину і вимагали розмістити агітки за Проффесора. Будучи культурно скерованими керуючим у напрямку виходу, вони благополучно пішли.

Що ж, невдовзі натхненники, автори і виконавці злочинів режиму підуть масово. Хто - до виходу із зручних кабінетів, хто - до входу у кабінети трохи менш зручні, натомість загратовані. Майдан-Інформ вважає справу санації влади своїм обов'язком і хоббі.

Разом - переможемо!

Ці та інші повідомлення докладно - у "Новинах" Майдану. Тут: http://maidan.org.ua/news/list.php3?site=maidan&bn=maidan_news

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100404897.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua