Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 14-11-2004
:: Коаліція молоді «Наша Україна » розпочинає віртуальну політичну акцію.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100465018.html

Акція „Українські вибори в новинах світу ”

Коаліція молоді «Наша Україна» розпочинає віртуальну політичну акцію.

Всіх свідомих користувачів Internet в Україні запрошуємо взяти участь у унікальній Internet акції. Це не коштує гроші. Це займе 10-15 хв вашого часу. Це є шанс отримати мільйони нових глядачів на reality-show „українські вибори”. Як ви думаєте – легко фальсифікувати вибори і оголошувати брехливі результати під прицілом телевізійних камер усього світу ???

Давайте разом знайдемо ці знімальні групи.

Уявіть себе щеф редактором служби новин одного популярного телевізійного каналу. У вас все спокійно : ефір заповнений репортажами з лінії фронту і аналізом підвищення цін на нафту, і іноді трохи розбавляєте описом нових жорстоких кримінільних злочинів у американській глибинці. І тут вам доповідають дивну річ : на вашому web-сайті вже другий день тисячі відвідувачів з України залишають звернення саме до вашого каналу. Вони вимагають більше журналістської уваги до виборів у їх країні. Що трапляється далі ? Залежать від вас. Можна не звернути на це уваги, адже ви вже давали 30-секундний ролик про перший тур виборів в Україні , якраз після 3-хвилинного сюжету про нові терористичні акти в Сомалі. А можливо варто почитати інформацію про ті вибори і дізнатися про надвисокий рівень напруги у країні, про визнання Держдепартаментом США і ОБСЄ невідповідності виборів демократичним нормам. Можливо навіть натрапити на факт підвищеної концентрації міліції і внутрішніх військ у столиці країни. І тоді ви можете нарешті більше зацікавитися подіями в Україні.

Для участі в акції потрібно :

1. 1 В період з 00:00 15 листопада до 24:00 18 листопада зайти на наступні сайти
* CBS (www.cbs.com) внизу сторінки feedback
* Skynews (http://www.sky.com/skycom/article/0,,90000-1119958,00.html#general) - права колонка сторінки feedback
* World News network (http://ntsql2.wn.com/feedback.asp)
* CNN (http://www.cnn.com/feedback/forms/form1.html?33)
* Euronews (www.euronews.com) - Поле feedback зліва.
2. Залишити там підготовлене звернення (можна взяти на http://cdy.iatp.org.ua/ac.html)

ЦЕ ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ !!! УСПІХУ ВСІМ НАМ

P.S Чим більша масовість акції тим вищу шанс на позитивний результат. Якщо ви підтримуєте ідею відпрате лінк на цю сторінку вашим друзям і знайомим.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100465018.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua