Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 15-11-2004
Ростислав Демчук: “Світовий Конґрес Українців”. Що це - гордість українців світу, чи ганьба?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100477601.html

“Світовий Конґрес Українців”. Що це - гордість українців світу, чи ганьба?

Таку дилему переді мною поставила нещодавня зустріч з Генеральним Секретарем цієї гучномовної організації Віктором Педенком. Трапилось це під час урочистого фуршету з нагоди візиту високого гостя до української домівки в місті Лювен – столиці бельгійського студентства.

Гостина розпочалась в добрім гуморі та гарній атмосфері. Імміграцію цікавила майбутня доля України, як відбувались вибори, чи можна в наступному турі запобігти тим брутальним технологіям у фальсифікаціях при підрахунках голосів?

В цьому контексті Віктор Педенко наголосив, що роль міжнародних спостерігачів під час виборів дуже важлива. На запитання кому він особисто віддає симпатії, генсекретар СКУ від відповіді ухилився – мовляв ”я міжнародний спостерігач і не маю права комусь симпатизувати , або навпаки відноситись негативно, моє кредо –об’єктивність”.

Ось так гомоніли – балакали, а десь так після чарки третьої мова зайшла про те хто краще розмовляє українською: Кучма чи Янукович?

”Янукович!”, - переконливо ствердив пан Педенко, і продовжив, ”я кілька разів спілкувався з Віктором Федоровичем Януковичем і в якійсь мірі його толерую, до речі, я ж також із Донбасу”.

Оба-на!!!, - поміркував собі я. А куди ж ділась ”об’єктивність” спостерігача? Що ж це виходить? Симпатизувати спостерігач не має права, а толерувати може? Може б Ви пояснили шановний пане Педенко таку ”об’єктивність”.

А втім .... можете й не відповідати. Вам мабуть відомо про те хто й за що під чужу дудку співає! А може вона Вам і не чужа, Ви ж - бо донецький.

P.S. Не здивуюсь, якщо невдовзі і Віктор Федорович стане членом Світового Конгресу Українців.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100477601.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua