Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 15-11-2004
Майдан-Інформ: ДАЙДЖЕСТ МАЙДАНУ. 14.11.2004

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100497532.html

Триває протистояння у Сумах, про виникнення якого через брутальні злочинні дії тамтешніх "правоохоронців", що із застосуванням спецзасобів напали напередодні на мирний пікет, ми повідомляли раніше.Вчора в Суми прибули народні депутати від опозиції та помічник Уповноваженого ВРУ з прав людини. Натомість з міста випарувалося найвище міське і обласне керівництво, котре боїться і думки про відповідальність за свої вчинки (а доведеться, і скоро.Натомість місцева прокуратура почала шукати винних....серед постраждалих, котрі нібито побили міліцію.

Стало також відомо, що один із засуджених у Сумах за нібито якісь "порушення" під час першого туру виборів, знаходиться у лікарні в тяжкому стані, причому його матері "співробітнички" нав'язливо пропонували не перейматися причинами серйозних травм у сина, розповідаючи байки, що той, мовляв "просто впав" (скільки противників режиму "впало", "потрапило у випадкове ДТП" тощо за часів Кучми-Януковича?).
Тож студенти продовжують голодування на площі Незалежності.

Своїх земляків підтримав Віктор Ющенко, котрий заявив, що сьогодні "вся Україна також солідарна з сумчанами, яких заарештували тільки за те, що вони хочуть бачити своє рідне місто демократичним". Він гарантував юридичну підтримку учасникам протесту, сказавши, що "суд" і бандитський напад міліції на пікетувальників нагадали йому 1937 рік. Ющенко назвав суботні події в Сумах "агонією влади, яка, мабуть, уперше так безсоромно виступила проти своїх громадян".

За інформацією Кіровоградського регіонального штабу Віктора Ющенка, до міста прибув загін "бійцівських бройлерів" з Донецького регіону, що в очікуванні виборів угніздилися в готелі “Європа”. Примітно, що гастролери охороняються спецпідрозділом міліції “Беркут”.

Тривають спроби використати для порятунку профф.Януковича релігійні почуття громадян. В Світловодську в храмі Святого Архистратига Михаїла попи роздавали листівки "за православного президента Януковича" і проти, відповідно, "нехорошого" Ющенка. Слід від агіток вів до єпископа УПЦ МП Пантєлєймона. Сам достойний батюшка взагалі просто під час служби веде пропаганду за Томуща і поливає брудом Ющенка, мовляв той а)греко-католик, б) закриє православні храми з Києво-Печерською Лаврою укупі. Майдан-Інформ радить батюшкє ліпше закусювати, пам'ятати про відповідальність перед людьми (про іншу відповідальність йому, можливо, нагадають окремо, на іншому рівні) і впевнений, що 21-го числа народ таки відокремить зерно від полови, а "козліщ" - від себе.

Як багато хто бачив, вчора на блакитних екранах з'явився громадянин Кучма. Традиційно намагаючись напустити на себе мудрий вигляд (що традиційно геть не виходило), він сказав, що радий тому що під час 1-го туру виборів не відбулося так званого силового сценарію, що украінські виборці не піддалися на провокаціі. Також Кучма вказав що перемога Віктора Ющенка по кількості голосів вказує на тe що в Украіні сильна опозиція. На жаль, гр-н Кучма позабув сказати, хто саме лякав "брудними виборами" та хто влаштовував провокації. Щодо ж опозиції - маємо повідомити, що вона ще значно сильніша, ніж йому здається, і це скоро буде доведено.

Майдан-Інформ просить читачів звернути увагу на важливу і ефективну ініціативу - розсилати своїм рідним та знайомим на Сході та Півдні України, що мешкають у селах, телеграми з закликом проголосувати за Ющенка (дивіться: http://maidan.org.ua/static/news/1100456002.html)

Разом - переможемо!

Ці та інші повідомлення докладно - у "Новинах" Майдану. Тут: http://maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_news&trs=-1&site=maidan

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100497532.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua