Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 15-11-2004
Штаб Віктора Ющенка у Львівській області: Звернення до працівників правоохоронних та державних служб Львівщини

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100512756.html

Звернення до працівників правоохоронних та державних служб Львівщини

Шановні друзі!

Демократична Львівщина обурена брутальним, протизаконним втручанням керівництва облдержадміністрації, податкової служби, міліції, МРЕВ, митниці, автоперевізницьких організацій, залізниці, лісових господарств, соціальної сфери у виборчий процес.
Дорога, на яку нас штовхає влада - це дорога в минуле в його найбрутальніших, формах, це лукашенківська диктатура, що може обернутися втратою державності. Бо якщо замислитися, то саме убога, знищена Україна й потрібна деяким нашим сусідам.
Під загрозою опинилося буття самого народу, наша самобутня культура. Під загрозою сама людина, її свободи та громадянські права. Ми з вами можемо мати різні політичні уподобання, однак ми єдині щодо майбутнього своїх дітей і онуків.
Тому сьогодні, перед другим туром президентських виборів, від кожного з нас Україна потребує подвигу, і насамперед – подвигу морального: не продатися, не бути байдужим, не виконувати злочинних наказів.
У цих структурах за наказом керівництва проводиться незаконний збір відкріпних посвідчень та виборчих бюлетенів від працівників та інших осіб, які зазвичай є близькими родичами держслужбовців. Згідно із наказом, кожен працівник Податкової державної адміністрації, міліції, МРЕВ, Західної регіональної митниці, автоперевізних підприємств, ДП „Укрзалізниці”, підприємств соціальної сфери до дня виборів повинен принести як мінімум 3 відкріпні талони та 2 чисті бюлетені безпосередньо у день виборів.
Таким чином виконавчі органи влади намагаються перешкодити працівникам вищеназваних державних органів проголосувати згідно з власним волевиявленням і унеможливити випадки голосування ними за кандидата на пост Президента В.Ющенка. Крім того, відкріпні посвідчення та виборчі бюлетені планується використати для голосування від імені осіб на прізвище яких виписані ці відкріпні посвідчення та виборчі бюлентені за одного із кандидатів на пост Президента України.
Такі дії керівників зазначених податкових органів підпадають під дію ст. 157 КК України — перешкоджання вільному здійсненню громадянами виборчого права. що карається обмеженням волі від 3 до 5 років.
Безперечно вам буде нелегко прийняти рішення, адже ваші керівники зробили чимало, щоб ви стали заручниками їхніх злочинів. І все ж ви змушені прийняти остаточне рішення: стати на бік чинної влади чи на бік Закону і свого народу.
Ви переживаєте, що за чесно виконаний обов’язок звільнять з роботи? Вони не посміють цього зробити, а якщо наважаться, то Віктор Ющенко гарантує вам захист — після нашої перемоги всі будуть поновлені на своїх робочих місцях.

Закликаємо вас не піддаватися на шантаж, залякування з боку вищих начальників, на обіцянки –підкупи.
Захистіть свою честь, честь Ваших батьків і дітей, честь України.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100512756.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua