Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 16-11-2004
Майдан-Інформ: ДАЙДЖЕСТ МАЙДАНУ 15.11.2004

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100588615.html

Майбутній пенсіонер-доброчинник (за його власними планами, не погодженими з народом) Кучма Л.Д. продовжує, за наслідками першого туру виборів, кадрові зачистки. Цього разу звільнено3 голів райадміністрацій у Тернопільській області та 1 - у Вінницькій. Схоже, що Гарант дослухається до порад керівника команди Януковича тов.Тігіпка, котрий днями заявив, що він би, мовляв, "звільнив би ще чоловік 200, а також 7-8 голів облдержадміністрацій". А може і не дослухається, а просто, як і профф.Янукович, "послідовний".

Міністерство оборони України, вочевидь щоб зайве не травмувати хитку психічну організацію багатого на фобії Януковича (яйця, козли, кримінальний кодекс, телевізор тощо), вирішило зберігти таємницю причин непроходження ним свого часу служби в армії на період до виборів, пообіцявши, у відповідь на запит М.Томенка, надати відомості до 26-го листопада. Нічого, ми зачекаємо. Щоправда, дізнатися про кандидата у Президенти, а не про колишнього кандидата, було б цікавіше, але нічого.

Останнім часом виглядає, що деяких священнослужбовців (прости Господи) УПЦ МП "поплутав чорт". Про усердя "батюшек" в агітації за Януковича і против Ющенка ми повідомляли і вчора, а сьогодні остаточно виявилося, що це не окремі ексцеси, а "тенденція, одначе". Православні храми Одещини, що належать до УПЦ МП, стають центрами накопичення і поширення друкованого бруду, а одеський штаб Проффесора активно займається поширенням звернення митрополита Одеського і Ізмаїльського УПЦ МП Агафангела на підтримку Віктора Федоровича. За повідомленням депутата Юрія Кармазіна, подібні ж псевдорелігійні папери гуляють і в Запорізькій області. На вотчині ж самого Віктора Федоровича, за нього (поки що не на нього), попи вже закликають молитися. І не тільки на вотчині. За останніми відомостями 18 листопада штаб В. Януковича разом з УПЦ МП планує в Києві хресний хід від Софіївського майдану до Києво-Печерської лаври на підтримку Януковича під гаслом: „Православне отєчєство – в небезпеці!” з метою дискредитації В. Ющенка.
Майдан-Інформу від подібного "душпастирства" згадується хрестоматийне запитання про ціну "опіуму для народу".

Стрічка новин Майдану майже безперервно поповнюється повідомленнями про порушення виборчого законодавства та тиск на виборців з боку янучарів, тому у наших щоденниках ми наголошуємо лише на найбільш кричущому. Так за свідченням нашого дописувача голова КСП в селі Лучка Липово-Долинського району, сплутавши, мабуть, КСП з своєю мрією - власним концентраційним табором, заявив односельцям, що всіх, хто не проголосує за Януковича, виведуть у поле і розстріляють. Навряд чи у цього "агітатора-горлана-главаря" є інтернет, тому Майдан-Інформ нагадує скоріше для інших його однодумців:. і цього згадаємо і інших подібних не забудемо.

В Іллічівську відзначилися сіячі "розумного, доброго, вічного" (за легендою). Наш дописувач повідомляє: "класні керівники пошикували дітей і просили передати батькам, що якщо вони проголосують за Ющенка, то буде війна і всіх повбивають". Таке от нове слово в педагогіці.
На Закарпатті на активістів кампанії "ПОРА", що поширювали листівки, напала зграя скажених братків. Побивши активістів (серед яких було і три дівчини), бандюки, як і лічить шакалам, втекли. Особливий відтінок події надає те, що разом з порівцями постраждали і двоє міліціонерів,що перебували поруч. Що ж, можливо закарпатська міліція тепер матиме зайвий привід задуматися над своїм місцем стосовно розподілу "народ - банда".

Раніше ми повідомляли про непоодинокі випадки, коли якісь "бики" ріжуть гуму в автомашин з помаранчевими стрічками. Сьогодні можемо повідомити про гідну відповідь: Фірма “АвтоГума “ дає 10 % знижку всім, хто має оранжеву стрічку на своєму автомобілі. Телефони фірми у Києві (044) 559-2320, 559-9107. Сайт: http://www.autoguma.com.ua.

Поки янучари смикаються у пошуках порятунку, розвивається рух масової підтримки Віктора Ющенка. Причому і у вотчині Проффесора. На нараді Президії Донецької міської Колегії адвокатів було прийняте рішення про підтримку на виборах Президента України 2004 року кандидатури Ющенка.

За повідомленням прес-секретаря Віктора Ющенка Ірини Геращенко, на 16.11.04 планується спеціальна прес-конференція, на котрій буде оприлюднена заява братів Кличко щодо підтримки кандидатури Ющенка. Майдан-Інформ така позиція Кличків не дивує. Боєць-чемпіон не має підстав підтримувати злодійкуватого лузера.

Разом переможемо!

Ці та інші повідомлення докладно - в "Новинах" Майдану. Тут:

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100588615.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua