Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 16-11-2004
Віктор Ющенко: Привітання зі святом працівників сільського господарства
www.yuschenko.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100594855.html

Дорогі друзі!

У День працівників сільського господарства я звертаюсь до сільської громади України, до всіх, хто пам’ятає свої селянські корені, до кожного, кому дороге українське село.

Я висловлюю щиру вдячність кожному, хто годує країну, працює на землі, зберігає її, як найвищий скарб, для прийдешніх поколінь. Честь і слава вашим працьовитим рукам!

Українське село чекає на зміни, які не за горами. 31 жовтня селяни мільйонами своїх голосів сказали рішуче "НІ" правлячому режиму. Це наша спільна перемога! Влада змушена була визнати поразку свого кандидата.

Я вітаю всіх громадян України з цією перемогою!

Ми з вами, громадяни України, довели – влада безсила проти нашої єдиної волі. Брехня з телеекранів, провокації, передвиборчі подачки і фальсифікації не змінили нашого бажання змінити своє життя. Наше майбутнє залежить тільки від нас. Ми самі будемо обирати долю для себе, для своєї родини і для своєї країни. І доля кожного громадянина України, так чи інакше, залежить від долі українського села.

Режим десять років знищував село і грабував селян. З його вини у сільського жителя найнижчі зарплати і пенсії, йому найважче знайти роботу, отримати медичну допомогу і дати освіту дітям.

З вини цього режиму і врожай, і неврожай оберталися пограбуванням селянських господарств. Село розорюється навмисно і методично, бо клани хочуть прибрати до рук найцінніше національне багатство України – її землю.

Але не лише жадібність штовхає владу на війну з селом.

Ті, кому Україна не потрібна, хочуть підрізати древні хліборобські корені нашої нації, що сягають незапам’ятних часів. Ті, хто приніс у наше життя корупцію і беззаконня, нищать народну мораль. Замість неї бандити нав’язують нам свої правила, принесені із "зони".

Режим боїться українського села. Бо всі знають - поки воно живе, неправда не пануватиме на українській землі. 31 жовтня українське село по обидва боки Дніпра проголосувало за правду. Український селянин заявив, що не буде наймитом у новоявлених магнатів. Перемога над владою – це і його перемога!

Низький уклін усім, хто зберіг честь хліборобського роду, хто голосував по совісті, хто віддав голос за зміни!

Слава кожному, хто на сільській дільниці захищав народний вибір, хто не піддався на підкуп, хто чинив опір провокаціям і тиску! Ви довели - козацькому роду нема переводу і українці готові боронити свої права, як боронили їх славні прадіди наші.

Слава матерям і батькам, які у сільській хаті навчили своїх дітей чесно працювати, берегти честь змолоду і судити кожного за його ділами!

Я сам з родини сільських учителів і гордий своїми коренями. Ми, селянські діти, онуки і правнуки, не забули батьківської науки. Споконвіку злодій і скоєні ним кривди були плямою на всьому родові. Ми ніколи не голосуватимемо за кримінал. Ми не віддамо Україну бандитам.

21 листопада відбудеться вирішальне голосування. Нам треба зробити останній крок до перемоги. Ми зробимо його разом. Ми єдині у тому, що визначає майбутнє кожного з нас, майбутнє українського села і самої України.

Купівлі-продажу землі не буде.

Обман пенсіонерів буде припинений. Люди старшого віку отримають підвищення пенсій, а не разові доплати на два-три місяці. Зарплати і пенсії будуть не нижчими за прожитковий мінімум. А сам прожитковий мінімум буде становити 432 гривні – на нашу вимогу Верховна Рада вже прийняла це рішення.

Корупція, беззаконня будуть припинені. Ми навчимо чиновника поважати людей і закон.

Господарства отримають доступні кредити, держава забезпечить розвиток села. Нова чесна влада гарантуватиме справедливу, стабільну ціну зерна. Селянин отримає гарантії достатку, країна – вдосталь хліба і до хліба.

Громада буде господарем у її селі, ніхто не диктуватиме згори рішень сільській раді - політична реформа зміцнить місцеве самоврядування.

Все це – під силу державі, яка працює на людину, на кожного свого громадянина. Ми збудуємо таку державу.

Моя перемога – це перемога усіх. Це перемога всієї України і всіх українців, які усвідомили себе нацією. Нам - жити на нашій землі.

Голосуйте за нашу перемогу!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100594855.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua