Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 16-11-2004
Сергій Воронов: Чому Януковича не можна обирати Президентом України?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100596206.html


До загальновідомих аргументів проти обрання Януковича Президентом України хочу додати такі:

1. На теледебатах, які відбулись 15 листопада, Янукович заявив, що він в уряді всього 2 роки і ще не з усім розібрався. Тому у випадку обрання його Президентом Україна мінімум два (а то й більше) роки буде мати не Президента, а стажиста на посаду Президента.

2. Янукович не може справитись з керуванням міністрами свого кабінету, зокрема:

- міністром внутрішніх справ, завдяки якому жодний день не обходиться без гучного скандалу за участю працівників міліції. Всі ці скандали зменшують кількість прихильників Януковича і ніяк не піднімають і до того не надто високий авторитет влади (200 голів адміністрацій, за словами Тигіпка, потребують термінової заміни). Складається враження , що міністра внутрішніх справ опозиція взяла напрокат у Януковича на період виборів, щоб забезпечити собі достатню кількість голосів без всяких фальсифікацій;

- міністром освіти, який потурає тиску на студентів і викладачів підпорядкованих йому навчальних закладів і тим самим сприяє мобілізації студентів і викладачів до лав прихильників кандидата від опозиції.

3. Попри заяви щодо необхідності чесних і прозорих виборів Янукович не може вирішити з діючим Президентом питання про невтручання голів адміністрацій у виборчий процес. Зважаючи на методи, якими вони стараються допомогти збільшити число прихильників кандидата від влади, шкоди було б набагато менше, якби нічого не робили.

4. Янукович не може узгодити з Азаровим позицію щодо вступу в СОТ. А це вже повний розгардіяш у владних структурах.

Таким чином у Кабміні повний розгардіяш. Що ж тоді буде в країні при такому президентові?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100596206.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua