Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 16-11-2004
Громадянська ініціатива "Знаю!": Оголошено сезон полювання на фальсифікаторів!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100630489.html

Ми впевнені, що після 31-го жовтня ти все частіше чуєш таке слово, як „фальсифікація”. В одному і тому ж контексті. Кожен думає: ось до чого ж довели! Більше 60% міських мешканців упевнені, що буде оголошена перемога саме того кандидата, за якого вони не голосували, і з цим нічого не можливо зробити!!!

Водночас 31-го жовтня фальсифікація проходила прямо в тебе під носом. У приміщенні школи, де вчиться твоя дитина, в приміщенні твоєї поліклініки, в твоєму ЖЕКу. Ми бачили це на власні очі, а разом з нами – ще десятки людей, які ввечері прийшли до виборчої дільниці, щоби не допустити торгівлі нашими голосами. Пізніше ми спілкувалися з багатьма людьми, які були свідками цього процесу в усій Україні. Люди змогли запобігти більшій частині випадків шахрайства, але дещо зупинити не змогли, бо були не готові. Вони не знали, що треба робити!

Ми запрошуємо всіх небайдужих абсолютно безкоштовно та на законних засадах відстояти свій голос і не дати обдурити ані себе, ані інших під час проведення 2-го туру виборів Президента України. Ці дії вимагають лише твоєї участі.

Ми не агітуємо за жодного з кандидатів. Ми закликаємо захищати правду та оголошуємо полювання на фальсифікаторів.

Якщо ти згоден із нашими аргументами, тоді:
- надішли цей текст усім, хто, на твою думку, не залишиться байдужим
- зайди на сайт полювання на фальсифікаторів - http://ohota.znayu.org.ua/ - та обери те, що підходить тобі.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100630489.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua