Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 17-11-2004
Майдан-Інформ: ДАЙДЖЕСТ МАЙДАНУ. 16.11.2004

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100677149.html

Те, що у янучарської влади "відмовили гальма", стало зрозуміло вже давно. Але ілюстрації стають дедалі більш промовистими. До файного міста Свалява (Закарпаття) для проведення передвиборчої агітації за Віктора Ющенка приїхала група (третина - дівчата), поселившись у готелі "Комфорт". Наступного дня готель у прямому розумінні слова було взято штурмом "особами бандитської національності". Розповідь про свалявську сваволю читайте тут: http://maidanua.org/static/news/1100593570.html

Нюанс: за пізнішим повідомленням від керівника регіонального штабу Ющенка В.Балоги, начальника місцевої міліції, котрий був змушений порушити кримінальну справу, оперативно відсторонили від обов'язків.

Практично ведучи проти опозиції війну звичайну, янучарство виявляє схильність і до радянських традицій війни холодної. Таку війну оголосив луганський "Союз молоді регіонів України", спільно з місцевим штабом Януковича, Сполученим Штатам Америки. Студентам тамтешніх вищих навчальних закладів запропоновано конкурс малюнків "що передають суть американської військової і фінансової стратегії 20 та 21 століть". Майдан-Інформ припускає, що наступним кроком "регіоналів" буде вербовка стукачів для виявлення у студентському середовищі, за класичними взірцями тов.Бєрії, агентів світового імперіалізму.

Ще два приклади янучарського маразму:
У смт.Баришівка Київської області посеред білої днини в районі центрального ринку товариші на автомашині просто через рупор пропонували по 100 гривень тим, хто підпише "зобов'язання" голосувати за Януковича (Майдан-Інформ - людоньки, беріть! І голосуйте як хочете).
А охорона (є така) Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького ("Мир душі твоїй, Богдане, не так воно стало" - згадує Шевченка Майдан-Інформ) влаштувала облаву на студентів, що прийшли на заняття у помаранчевих хусточках чи просто мали якусь помаранчеву атрибутику. Хустки знимали силомиць та різали ножицями. Тих хто знімав сам, примушували викидати зняте у сміття. Ми впевнені, що невдовзі організатори цього та подібних маразмів опиняться в місцях, де з них акуратно знімуть і паски і шнурки, незалежно від кольору.

У місті-герої (від часів зіткнення курячого яйця з важким тупим предметом) Івано-Франківську відбулася масова акція на підтримку сумських студентів, в якій взяло участь близько 5 тисяч студентів місцевих вузів. Учасники, окрім гасел на підтримку Ющенка, скандували "Схід і Захід разом!" (жахливий сон кожного кучманоїда) і, з місцевою лінгвістичною специфікою ,"Янука - за грати! І грати, грати, грати!". Міліція вела себе толерантно, навіть допомагаючи колоні уникнути непорозумінь з водіями авто.

Віталій та Володимир Кличко виступили з анонсованою напередодні заявою, в якій висловили підтримку кандидатурі Віктора Ющенка, назвавши 21.11. днем вибора, до якого народ України йшов тисячу років (текст тут: http://maidanua.org/static/mai/1100593364.html)

Вчора ж надішли повідомлення, що кандидатуру Ющенка підтримали чемпіон світу з шахів Руслан Пономарьов (до речі, родом з Донеччини) і тріумфаторка "Євробачення" Руслана.

Поки "глибоко православний" Проффесор не надто по-християнськи бреше по телебаченню та організує "хресні ходи" (МП) на підтримку себе, а його голена братія штурмує готелі і б'є дівчат, віруючі України мобілізуються на штурм мирний, молитовний. Листівка з відповідним закликом (див. http://maidanua.org/static/news/1100601739.html ) поширюється, зокрема, серед вірних УГКЦ Львівщини.

А у голови Київської обласної організації Партії регіонів, ректора Національної академії ДПА України Петро Мельника фобія. Він маніакально боїться Свистовича. Тому, закликаючи на зборах своїх студентів голосувати за Томуща, використовує аргументи: “якщо Ющенко стане президентом, Свистович закриє Академію”. Майдан-Інформ відповідає: далеко не факт. Свистович суворий, але справедливий. От що накопичилося достатньо підстав закрити у відповідне місце самого Мельника, це навпаки - факт.

Ці та інші новини докладно - у "Новинах" Майдану. Тут: http://www.maidan.org.ua/static/news.php

Разом переможемо!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100677149.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua