Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 17-11-2004
Віктор Ющенко: Звернення до студентів
www.razom.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100678149.html

Звернення кандидата у Президенти України Віктора Ющенка

до українського студентства


Дорогі друзі!

Щиро вітаю двохмільйонне студентське братство України із славним святом – Днем студента.

Ви – інтелектуальний потенціал нашої нації. Ваших знання, світогляд, громадянська позиція визначатимуть майбутнє нашої країни. Я впевнений - воно в надійних руках. Я вірю в наше молоде покоління, пов’язую з ним великі надії на зміни, яких прагне вся Україна.

Ви сповнені рішучості творити своє життя у вільній демократичній європейській державі, мати у ній добру життєву перспективу. Про це свідчить небачений за своїм масштабом студентський рух на захист свободи і демократії, яким вибухнула Україна напередодні виборів. Хвиля акцій студентського протесту прокотилась всією Україною. Вашим дзвінким голосом країна каже "НІ" - авторитаризму, криміналу, приниженню людської гідності. Вашими молодими серцями вона говорить "ТАК" – правді, демократії, справедливості.

Я вітаю кожного з вас, хто не зважаючи на тиск, залякування, погрози відрахування з учбових закладів, активно захищає свій вибір. Я вдячний всім, хто віддав свій голос за мене. Ми разом здобули нашу перемогу у першому турі. Разом ми здобудемо її й у другому!

Я йду в Президенти, тому що можу змінити життя на краще. Я батько п’ятьох дітей, двоє з яких студенти. Добре знаю, що хвилює молоде покоління. Ви хочете мати можливість навчатися, мати добре оплачувану роботу, створювати благополучні сім’ї, народжувати здорових і щасливих дітей. Разом зі своїми батьками ви єдині у бажанні жити по-людськи, мати впевненість у завтрашньому дні. Це цілком реальна перспектива.

Мені є що запропонувати вам, молодим. Мій План дій "Десять кроків назустріч людям" містить конкретні і зрозумілі зобов’язання.

Обдарована молодь, діти з малозабезпечених сімей зможуть отримувати вищу освіту за бюджетні кошти. Всі інші - взяти не дорогий кредит на навчання.

Студенти отримуватимуть стипендію у розмірі прожиткового мінімуму. Гуртожитком буде забезпечений кожен студент. Це дасть однакові шанси для навчання молодим людям як з міст, так і з сіл.

Я покладу край корупції у навчальних закладах. Практика поборів буде викорінена.

Кожен зможе працевлаштуватися, мати гідний заробіток. Будуть створені п’ять мільйонів нових робочих місць, зняті всі перешкоди для тих, хто захоче відкрити власну справу, мати свій бізнес.

Як Президент, я впроваджу практику загальнодоступного соціального кредитування. Кожна молода сім’я зможе взяти кредит на житло.

З весняного призову 2005 року термін строкової служби у Збройних Силах буде скорочено до 12 місяців. Один рік будуть служити і ті, хто був призваний на восени цього року. З дідівщиною буде покінчено. Служба в армії стане дійсною школою життя, а не змаганням на виживання.

Це буде зроблено невідкладно. Зміни ви відчуєте вже протягом року. Оновлення країни створить умови для більш масштабних перетворень. Ми будемо працювати разом, зробимо життя молоді більш змістовним і цікавим.

Головне зараз – не дати, щоб в нас вкрали наше майбутнє.

Не залишіть жодного шансу тим, хто хоче скористатися вашим голосом. Знайте твердо – ніхто не має права вказувати вам за кого голосувати. Не піддавайтесь на тиск і підкуп. Не давайте себе залякувати і принижувати. Не бійтесь! Покладайтесь тільки на свій розум і свою совість. Вони вас не підведуть!

Я впевнений - студентство проголосує за Україну рівних прав і можливостей. Молоді громадяни країни, як і весь український народ, віддадуть свої голоси за достаток, повагу до людської гідності, добробут і справедливість. Ми переможемо і разом розбудуємо нову Україну для себе і своїх дітей!


Віктор Ющенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100678149.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua