Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 17-11-2004
Олександр Пономарьов: Заява про підтримку Віктора Ющенка

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100700549.html

Україна стоїть на порозі виборів свого Президента, отже - вибору шляху свого подальшого розвитку, вибору майбутнього кожного з нас.

Чи стане наша держава сучасною державою європейського ґатунку, чи будемо ми жити так, як живуть народи усіх цивілізованих країн? Або ми зробимо крок назад, крок до посилення диктатури корумпованого чиновництва, крок до тоталітаризму?

21 грудня кожному з нас доведеться дати відповідь на ці запитання, зробити свій вибір. Результати першого туру свідчать, що голос кожного громадянина може стати вирішальним.

Свій остаточний вибір – вибір на користь кандидата у Президенти України Віктора Ющенко я і моя родина вже зробили. Саме Віктор Ющенко є справжнім лідером найбільш прогресивної частини української політичної і економічної еліти. Саме він і мільйони простих українців, які підтримують цього кандидата здатні утвердити в нашому суспільстві справжні загальнолюдські цінності. Віктор Ющенко – це та людина, яка зайнявши вищу державну посаду зможе запобігти розколу суспільства, забезпечити громадянський мир і злагоду.

Ось чому я закликаю всіх вас прийти на виборчі дільниці і проголосувати за справді народного кандидата – за Віктора Ющенка, за Україну майбутнього!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100700549.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua