Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 17-11-2004
Руслана: НАСТАЄ МОМЕНТ, КОЛИ...
www.ruslana.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100701868.html

середа, 17 листопада 2004 р.

НАСТАЄ МОМЕНТ, КОЛИ...
Я довго намагалася не втручатися у політику. Однак настає момент, коли я вже більше не силах абстрагуватися від політичного життя навколо себе. Тому що це моя країна і цей мій народ.

Настає момент, коли вже нема сил терпіти елементарну несправедливість. Настає момент, коли не можна мовчати, тому що потім може бути дуже боляче і соромно за своє мовчання.

Я, учасниця акцій студентської непокори на світанку української держави, бачу, що на чотирнадцятому році незалежності проти студентів, які захищають право на власну думку, застосовують репресії. І просто не можу мовчати.

Я приєднуюся до позиції молодіжних і студентських організацій, які вимагають:

· припинити переслідування українських громадян, зокрема студентів, за участь у громадянських рухах та звільнити з тюрем всіх в'язнів сумління;

· забезпечити рівні умови кандидатам та чесну процедуру підрахунку голосів під час 2-го туру виборів Президента України 2004 року;

· офіційно оголосити результати виборів не пізніше 23 листопада 2004 року.

Я вважаю, що право обирати владу - це не лише громадянське право та обов'язок, але й особисте, а, отже, невід'ємне право кожного.

Я бачу, що сьогодні у моїх співвітчизників намагаються вкрасти, мабуть, найцінніше, що у них є - це право свідомо та вільно обирати тих, хто завтра вершитиме їхні долі і долі їхніх дітей.

Тому я відчуваю моральний обов'язок заявити про свій протест проти грубої сили та маніпуляції, що застосовуються до моїх співвітчизників.

Я принципово не заявляла про свою політичну позицію, але за мене "вибрали" інші. Почалося обговорення моїх "переконань". І тому настав час, коли я не просто хочу, а змушена заявити про свій вибір. В першому турі я голосувала за Віктора Ющенка і сьогодні ще більше переконана у правильності свого вибору. Хоча б тому, що Віктор Ющенко намагається об'єднувати український народ, а не ділити його на "сорти" і зіштовхувати заради власних інтересів.

Любі українці! Я співачка, а не політик. Я завжди казала, що не збираюся агітувати - і не агітую. Я просто прошу вас прийти на дільницю і проголосувати, як велить ваше серце, і не дозволити забрати у вас це право. Кожен має право обирати сам. Я обрала.Ваша РУСЛАНА.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100701868.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua