Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 18-11-2004
Анатолій Вакуленко, Григорій Петрик: ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦІВ

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100744674.html

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦІВ
працівників міліції, МВС, прокуратури, налогової міліції, міст позбавлення волі, судів

Шановні колеги !

В Україні небувалими темпами проходить криміналізація правлячого режиму, узурпація влади, свавілля можновладців силових відомств та корупція набуває все більших розмірів. Здійснюється неймовірний тиск на засоби масової інформації, закриваються незалежні ЗМІ, фізично знищуються журналісти, незаконно порушуються кримінальні справи відносно неугодних правлячому режиму громадян, здійснюються судові та позасудові розправи тощо.

Всі ми є свідками того, що у вказаних беззаконнях задіяні правоохоронні структури, а особливо Міністерство внутрішніх справ України.

Яскраве підтвердження вказаному є незаконне стеження за Георгієм Гонгадзе та вбивство останнього, незаконне стеження за кандидатом у Президенти України В.А.Ющенком та замах на його життя, події у Мукачевому та груба фальсифікація результатів виборів першого туру, незаконні порушення кримінальних справ відносно неугодних правлячому режиму громадян, незаконні звільнення чесних та відданих своїй роботі працівників, в тому числі силових відомств, яскравий тому приклад звільнення сержанта міліції М.Джумелі, події в Сумах та багато інших грубих порушень законності.

Склалося так, що частина правоохоронних органів України перетворилися на репресивні структури, які виконують замовлення злочинців, частина із яких займає високі посади, в тому числі і в державних інституціях.

Незважаючи на вказане, перший тур виборної компанії в Україні показав силу народу, яка не тільки не програла злочинній владі, але й зміцніла, розширилася і народним потоком готова скинути злочинний бруд.

Позбавлена підтримки народу влада знову головну ставку робить на силові методи вирішення проблеми і у зв”язку з цим на перший план виходить наймогутніша силова структура, якою є МВС та міліція. На яку, використовуючи різні методи впливу та адміністративний ресурс з метою залякати електорат масовістю акції та показати силу міліції з однієї сторони, та переконати, а можливо в черговий раз підкупити саму міліцію на сторону влади, 12 листопада в столичному Палаці спорту пройшла нарада за участю Міністра внутрішніх справ України М.Білоконя та кандидата в Президенти України від влади В.Януковича з наймасовішою за чисельністю офіцерського складу та найближчою до пересічного українця службою дільничних інспекторів міліції.

Впевнені, що не допоможе злочинній владі ні грубе, нагле, цинічне втручання в виборчий процес керівництва іншої держави та переслідування її правоохоронними органами та силовими структурами лідерів опозиції, ні генерали від влади які допомагають владі підробляти списки виборців по документах, які масово вилучалися з паспортних підрозділів міліції, ні завезення окремих груп студентів під Київ для подальшого використання їх як прихильників В.Ющенка, для організації криміналітетом та запроданцями-злочинцями від міліції, провокацій та зіткнень з правоохоронцями з метою втягування українського народу в кривавий конфлікт.

Ми вдячні чесним, порядним працівникам правоохоронних органів і перш за все працівникам міліції, які були гідними присязі даній на вірність своєму народові і які не допустили провокацій і захистили український народ під час виборної компанії першого туру та віримо що любі провокації злочинної влади знайдуть гідний опір зі сторони правоохоронних структур та судів і законність та демократія в Україні переможе.

Злочинній владі залишилося ганьбити державу і народ лічені дні

Перемога буде за нами, за УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ!


З впевненістю в перемогу

члени Спілки офіцерів України
старші слідчі в особливо важливих справах
центрального апарату МВС України
підполковник міліції Анатолій Вакуленко
полковник міліції Григорій Петрик

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100744674.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua