Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 18-11-2004
Майдан-Інформ: ДАЙДЖЕСТ МАЙДАНУ 17.11.2004

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100762455.html


Зігмунд Фройд, якби міг спостерігати за діями кучманоїдно-янучарської влади напередодні другого туру виборів, мабуть би дуже потішився. Щойно Кучма-3 (Янукович) у прямому ефірі побажав співгромадянам "бути в небезпеці", як Кучма- 1,2 (власне Кучма) здивував самого Януковича. На "урочистому засіданні" з нагоди Дня робітників сільського господарства в палаці "Україна", трансльованому по УТ-1, Гарант передав Януковичу символічну булаву-сніп зі словами: "Тримайте булаву, Вікторе Андрійовичу". Що відбулося в цю мить з памперсами Януковича, достеменно невідомо.

Історія мала продовження - до нас звернулася керівник прес-служби Леоніда Данилича, запевняючи, що подібного не було і обіцяючи підкріпити свої слова за допомогою аудіо та відеозаписів. Позаяк ми поки що нічого так і не отримали, то нічого і не спростовуємо.

Взагалі, у провладному таборі вчора було особливо нервово. Товариш (бо ж комсомолець) Тігіпко, вічний відпускник на посаді голови НБУ, погрожував привезти до Київа десятки тисяч шахтарів (не інакше, мабуть, як на власну службову зарплату), а пані Олександра Кужель зізнавалася у тому, що лякається помаранчевих стрічок (про її одкровення див. тут:http://maidanua.org/static/news/1100718619.html)

У середу вранці стався великий рейвах в лавах чиновництва в Донецьку - центральні вулиці міста виявилися рясно увішаними помаранчевими стрічками. Втім студенство, за спостереженнями, переважно складало жовтогарячу атрибутику не до сміттевих мішків, а до кишень.
Українські студенти - чи не найактивніша частка громадянської опозиції, відзначила День вільного студенства.
У Харкові близько 3 тис. студентів Харківського національного університету разом з викладачами та випусками вузу взялися за руки і таким чином вибудували "живий ланцюг" на відзнаку ювілею "Альма матер", тримаючи символіку університету та держави, переплетену помаранчевими стрічками.
У Львові студенство провело велелюдний пікет обласного управління міліції, протестуючи проти бездіяльності (принаймні) влади при побитті агітаторів у Закарпатті (див.вчорашній дайджест: http://maidanua.org/static/mai/1100677149.html і нові відомості: http://maidanua.org/static/news/1100713517.html), наприкінці зробивши "па-па" ручкою начальнику управління О.Сало, керувати якому залишилося лічені дні. Після пікетування відбувся протестний концерт.
Подібний концерт, за участі провідних українських музикантів (Марія Бурмака, гурти "Плач Єремії", "Мандри", "Тартак") відбувся, за присутності великої кількості київської молоді, і на Контрактовій площі у столиці.

До речі, кожний день зараз приносить свідчення про підтримку Віктора Ющенка все більшою кількістю провідних українських митців, музикантів, виконавців. Вчора це була Руслана (http://maidanua.org/static/mai/1100701868.html), сьогодні - співак Олександр Пономарьов, заяву якого ви можете прочитати тут: http://maidanua.org/static/mai/1100700549.html Януковичу залишається блатняк (чомусь іменований "шансоном"), Кобзон та ненайкраща попса. З примкнулим до них Кузьмою-Скрябіним.

День приніс ще одну судову перемогу: Апеляційний суд Сумської області скасував всі рішення Рикова - кишенькового судді сумського губернатора (поки що) Щербаня за шитими білими нитками справами щодо сумчан-спостерігачів на виборах 31-го жовтня (див. тут http://maidanua.org/static/mai/1100497532.html)

Народний депутат Микола Томенко з трибуни Верховної Ради виступив з вельми слушною, на переконання Майдан-Інформу, ініціативою: створити парламентську слідчу комісію для розслідування подій в Івано-Франківську (яєчний "теракт"), і, зокрема, для дослідження стану здоров'я персонажа, від яйця постраждалого, себто Віктора Федоровича. "не можна припустити, - сказав Томенко, - щоб Головнокомандувачем і Президентом України стала людина, в якої наступає колаптоїдний стан після удару яйцем. Цілком можливо, Віктор Федорович потребує серйозного лікування". Що ж, і дійсно, цілком можливо...

На завершення наголосимо на головному. До уваги як правопорушників (некитайське попередження!) так і мисливців на правопорушників:
http://maidanua.org/static/news/1100698796.html
http://maidanua.org/static/news/1100699409.html

Майдан-Інформ бажає всім чесним громадянам вдалого полювання.

Разом - переможемо!

Ці та інші новини докладно - у "Новинах" Майдану. Тут: http://maidanua.org/static/news.php?site=maidan&bn=maidan_free

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100762455.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua