Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 18-11-2004
Саша Кольцова: TRAVEL HARD. Запрошення до екстремального виборчого туризму
www.kasha.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100763263.html

Ви хочете, щоб 21-ше листопада перетворилось на пригоду, яка запам’ятається на все життя? Вам буде про що розповісти онукам!

Ми пропонуємо нову форму розваг в туристичному бізнесі – „Виборчий тур” – це не лише мандрівка по живописних краєвидах Батьківщини, але й новий різновид туру вихідного дня. Все, що вам потрібно – відкріпний талон, паспорт і моральна стійкість.
Вартість туру – 180 грн. В вартість туру входить – проїзд Київ-Талаковка*-Київ (автобус-поїзд-електричка), триразове харчування, медичне страхування, послуги юриста, мобільний зв’язок. На всіх учасників чекають розіграші і сюрпризи, організовані найкращими спеціалістами масових розваг з ЦВК.
Любителям адреналіну ми радимо захопити відеокамеру, диктофон і фотоапарат – у додатковій програмі перебування - втікання від представників міліції, СБУ, та місцевої влади.
Суперпропозиція!

Якщо ви зафіксуєте факт порушення виборчих прав на відео-фото-носії, ми повернемо вам повну вартість туру!

Якщо ви самі мешкаєте в місці, яке потерпає від фальсифікаторів – відпишіть нам і внесемо назву вашого міста, селища або конкретної дільниці в список пріоритетів.

На сьогоднішній день ви можете обрати один з напрямків
Суми
Житомир
Фастів
Конотоп
Вінниця

*(пункт призначення обирається з запропонованого списку місць, в яких найвищий рівень фальсифікації виборів. Ви також можете самостійно запропонувати місце відпочинку, за умови набору групи в 8 осіб. Кількість місць обмежена, прийом в групи – за співбесідою. Заохочується наявність спортивного розряду і знання Конституції)

Прийом заявок здійснюється до 19.11.04, 14.00 за мейлом travel@kasha.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100763263.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua