Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 18-11-2004
Працівники Секретаріату Кабміну: Звернення до державних службовців

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100772271.html

Шановні друзі, колеги, працівники органів державної влади!

До Вас звертається група працівників Секретаріату КМУ. Таке звернення є
відображенням останньої краплі, яка переповнила чашу обурення тією зухвалістю, зневагою до людини та тиском, з яким ми зіштовхуємося у щоденній роботі.

Всім нам відома реальна ситуація, яка склалася у зв’язку з виборами. Відбувається безпрецедентне розкрадання бюджетних коштів і наслідки цього ми відчуваємо вже сьогодні. Державне Казначейство вже припинило фінансування будь-яких статтей видатків, окрім хіба що заробітної плати. З підприємств податкова вичавлює останні копійки. Країна котиться у страшну прірву дефіциту бюджету, краху гривні та інфляції.

Ми всі є заручниками „тіньового” штабу Януковича, який сьогодні залякує всіх, примушуючи діяти всупереч будь-яким моральним принципам та закону. Кожного з нас зробили співучасником тих злочинів, які чинить цей штаб, і в очах пересічного громадянина кожний державний службовець перетворюється на „бандита при владі”.

Ми кожен день є свідками паралізуючого страху та ненависті до Януковича з боку всіх ланок уряду. Методи Януковича по „роботі” з кадрами відомі – від привселюдного приниження, лайки та рукоприкладства не застраховані навіть найвищі керівники, і ми в КМУ є свідками цього щодня. Вже вся країна дізналася про ляпаси, які отримали Кушнарьов та Засуха, але кожен з нас в будинку уряду був свідком „роботи” Януковича з міністрами та керівниками інших ЦОВВ, їх структурних підрозділів та губернаторами.

Вперше за всю історію на засіданнях кабміну та нарадах вживають нецензурну лайку. Немає значення, що практично всі „виклалися” повністю під час першого туру виборів. Зараз кожен керівник несе персональну відповідальність за „результати” по окремим ТВК. Водночас ми відчуваємо повсюдне бажання керівників „здати” злочинця при першій нагоді.

За виконання всіх відверто кримінальних вчинків, до яких всіх нас втягують не буде подяки нікому – це стало зрозуміло всім. Про те, як працюватиме державний апарат при президентові Януковичу можемо пересвідчитися на прикладі Донецької області. У оточення Януковича є свої методи і ми з усім нашим досвідом, знаннями та кваліфікацією завжди будемо для них чужими і непотрібними. Нас використають для перемоги і викинуть на смітник, як зараз викидують голів райадміністрацій і губернаторів.

Кожному свідомість і здоровий глузд мають підказувати, що необхідно бодай якось протистояти тому свавіллю, що відбувається. Найкращою тактикою може бути вичікування. Більше видимості дії, аніж самих дій.

Ми закликаємо всіх знайти в собі сміливість ігнорувати злочинні накази. Потурбуйтесь про ваших колег, донесіть до них цю позицію – їх можуть просто „підставити”. Кожен з нас може зробити надзвичайно багато для поразки Януковича. Ми закликаємо саботувати та під будь-яким приводом ігнорувати протизаконні накази і розпорядження від людей Януковича:

1. Займайтесь ”тихим” саботажем і просто дезінформуйте „тіньовий” штаб
2. Раптово „захворійте”
3. Відключайте мобільні телефони, будьте за межами досяжності
4. Якщо ви маєте інформацію про незаконні розпорядження і накази, передавайте її в Комітет виборців України. Документуйте свідчення про порушення законодавства
5. Зараз залишилося дуже мало часу і критично важливо, щоб це повідомлення прочитали якомога більше колег. Оскільки розсилка має залишатися конфіденційною, можна розсилати цього листа з безкоштовних поштових скриньок в інтернеті – це неможливо відслідкувати жодному СБУ.

Всі ми живемо в цій країні і по нас результати виборів вдарять безпосередньо. Якщо до влади прийде Янукович, це свавілля і хамство стануть рутинною практикою в роботі кожного з нас. Якщо ми програємо ці вибори, вони будуть останніми для всіх нас, оскільки не буде більше реальної опозиції чи бодай іншої точки зору.

Для тих, хто працює на Януковича, хочемо сказати, що у нас і багатьох інших працівників органів державної влади, в тому числі ДПА і МВС є документальні відомості про порушення і у випадку фальсифікації ми мовчати не будемо.

Поразка Януковича – перемога кожного з нас!

16.11.2004

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100772271.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua