Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 18-11-2004
Депутати Львівської обласної ради: Звернення

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100778380.html

«Ми, депутати Львівської обласної ради, усвідомлюючи важливість і вагомість сьогоднішнього етапу розвитку Української держави, звертаємось до представників виконавчої влади, правоохоронців, військовослужбовців, податківців, працівників бюджетної сфери Львівщини.

Україна стоїть на порозі важливого вибору. Вибору Президента України. Вибору курсу, яким буде розвиватися наша Держава в найближчі п'ять років. На жаль, сьогодні окремі чиновники роблять спроби втрутитись у виборчий процес з метою фальсифікації результатів виборів. Перший крок – намагання силоміць зібрати паспорти у працівників податкової адміністрації, міліції, митниці, медичних установ та інших державних структур і примусити їх брати відкріпні талони. Мета такого кроку одна - зменшити кількість виборців, що візьмуть участь у голосуванні та спробувати сфальсифікувати вибори. Це вже не тільки порушення Конституції - це спроба встановлення в Україні не диктатури закону, а диктатури злочину.

Шановні львів'яни, в першу чергу правоохоронці, військовослужбовці, податківці, працівники бюджетної сфери! Ви повинні розуміти, що такі накази злочинні і Ви не зобов'язані їх виконувати. Віддавши свій паспорт, передаючи свій бюлетень чи відкріпний талон іншій особі, вимагаючи від інших зробити це, Ви порушуєте Конституцію України та стаєте співучасниками злочину.

Ми, депутати Львівської обласної ради, віримо, що серед представників виконавчої влади, правоохоронців, військовослужбовців, податківців, працівників бюджетної сфери Львівщини більшість становлять чесні і порядні люди. Ми сподіваємось на Вас.

Ми, депутати Львівської обласної ради, беремо на себе обов'язок зробити все для того, щоб вибори Президента України на Львівщині пройшли чесно і прозоро.

Закликаємо всіх громадян України підтримати нас.

Разом переможемо!»

41 підпис

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100778380.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua