Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 19-11-2004
Нестор ®: Про Закон о Відкрипних, опінія голови ДВК на Львівщіні
Вільний Форум

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100824222.html

Таке враження, що ті, хто писали закон дуже не хотіли щоб він вступив в силу. Боротися з відкріпними треба було якось. В ці дні повно бидла приходило брати відкріпні і здавати їх начальству.

Надивившись на цих людей мені здається, що вони б задушили когось, якби цього від них вимагав начальник погрожуючи вигнати з роботи. Одне слово - бидло. Біля дільниці відкріпні купували по 50 гривень в попередні дні, а сьогодні вже по 100 гривень. Нажаль не вдалося зловити на гарячому. Всю цю вакханалію треба було припиняти.

Але цей закон - це повний дурдом. Я, як голова ДВК від нього в шоці. В мене 50 заяв про голосування за межами. В першому турі три здорових мужика замахалися цілий день ходити по цих людях додому. А тепер я повинен їх по одному возити до себе на дільницю? Мені тижня забракне. І це в той час коли на водія виділили 50 гривень???

Про підписи бюлетеня 3 членів ДВК я взагалі мовчу. Це - маразм. Тут величезні черги шикуються при спрощеному механізмі видачі бюлетеня. А тут ще через бойкот янучар дільничі комісії "схудли" мінімум на третину свого складу.

Одне слово, в мене таке враження, що той хто писав цей закон, хотів або організувати повний бардак на виборах, або вимусити Кучму накласти на нього вето. Причому Кучма буде виглядати розумно: "Я не допустив бардаку". І це буде правда.

Пора би штабу Ющенка замість того, щоб фігнею займатися, виробити якусь протидію фальсифікації по відкріпних.

Я в себе на дільниці спробував якось лімітувати видачу відкріпних. Пішов з печаткою в ТВК. Думав бидлу надоїсть чекати і воно розійдеться по домах, але я прорахувався. Коли йдеться про шкурні інтереси бидло робиться дуже свідомим і активним. Вони всі почали брати штурмом ДВК і кричати, що не всупляться без відкріпного.

Я також строго попереджую про кримінальну відповідальність у випадку передачі відкріпного стороннім особам. Але це нічого не допомагає, бо бидло боїться закону значно менше ніж своїх погоничів.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100824222.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua