Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 19-11-2004
Майдан-Інформ: ДАЙДЖЕСТ МАЙДАНУ. 18.11.2004

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100847981.html

Який кандидат - така і агітація. До кишені мешканця Сум заліз злодій, котрий виявився....членом "групи підтримки" Януковича, завезеної з Донецька (http://maidanua.org/static/news/1100755023.html). Кому "Криворіжсталь", кому кишенькові гроші - масштаб різний, сутність одна.

Ще ілюстрація до попередньої тези: янучарство почало розповсюджувати фальшиві листівки нібито від імені "Сили народу" з закликом не йти на вибори. Майдан-Інформ аж ніяк не здивується, якщо виявиться, що своїм фальсифікаторам виборів вони також сплачували фальшивими грішми. То за шо боролися, чиновнички? За нари?

Крім того, влада почала поширювати сифіліс. Причому у самому прямому, медичному сенсі. Перед пацієнтами Київської шкірно-венерологічної лікарні її керівництво поставило дилему - або принести відкріпні талони, або виписуватись. "Хто хоче голосувати за Ющенка - лікуйтеся самостійно!" - приблизно такими словами зустрічають в цьому оазисі дотримання клятви Гіпократа пацієнтів. Таке ж зафіксовано і у лікарні №12, що у Печерському районі Києва. А онкохворим обласної лікарні в Полтаві погрожують випискою одразу після виборів, якщо вони не проголосують за Януковича. Майдан-Інформ нагадує: у Кримінальному кодексі України є статті 139 ("Ненадання допомоги хворому медичним працівником"), 140 ("Неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником"), 141 "Порушення прав пацієнта", за якими, мабуть, дуже бажають загриміти "ескулапи". Можемо допомогти.

Митрополит Володимир (УПЦ МП) виступив зі зверненням до кандидатів у Президенти України та виборців (http://maidanua.org/static/news/1100770441.html). З тексту звернення, на думку Майдан-Інформу, випливає, що голова УПЦ МП офіційно засудив і відмежувався від тих сил, що "сіють розбрат, міжнаціональну, або міжконфесійну ворожнечу". Тому усі спроби нечесної та провокаційної передвиборчої боротьби можуть вважатися лише помилками окремих людей, а аж ніяк не позицією Церкви. Раніше (як ми повідомляли: http://maidanua.org/static/news/1100342084.html), зі спільним зверненням до українського народу виступили ще п'ять голів провідних християнських церков України.

Широко розрекламована раніше янучарами "хресна хода" за Проффесора практично луснула. Причини - дві. Перша - відсутність благословіння від Митрополита Володимира. Друга - сміховинна кількість прибулих учасників, що аж ніяк не була схожою на обіцяні "100 тисяч."

До Києва, як і перед першим туром виборів, потяглися ешелони з громадянами, котрі раптом (спонтанно і безкорисливо, слід вважати), виявили бажання проголосувати у столиці, а не у рідних регіонах. Громадяни організовано, автобусами, в супроводі міліції розчиняються в місці. Ну-ну, каже Майдан-Інформ. Це вже було. Допомогло? Зараз тим більше не допоможе.

Про те, як голова сільради та директор школи влаштували янучарське змагання за максимальну кількість голосів на підтримку Януковича і про те, що з цього вийшло, читайте (не пошкодуєте!) тут: http://maidan.org.ua/static/news/1100783098.html .

Не пошкодували і ті, хто вчора мав змогу послухати чергову фрейдистську обмовку Кучми Л.Д. (відомий також як "Гарант"): "Віктор Федорович Ющенко... ой, не треба мене виправляти!" (до Громницької)". Ну не треба, то і не будемо.

До Майдану щодня, наростаючим потоком, надходить інформація про висловлення громадянської позиції "силовиками", працівниками правоохоронних органів. Тими, кого конаючий режим намагався зробити своєю німою і безвідмовною обслугою і хто відмовляється бути такими, пам'ятаючи про присягу Народу і служіння Закону, а не високопосадовим бандитам. Приклад мужності справжнього українського правоохоронця тут: http://maidanua.org/static/news/1100741372.html.
У цей же день близько 200 офіцерів у відставці ЗСУ, СБУ, міліції пікетували Миколаївське обласне управління міліції. На акцію вони прийшли у формі. Пікетувальники закликали миколаївських міліціонерів не виконувати злочинних наказів та слідувати Закону, подумати про своїх дітей та онуків, яким доведеться жити в цій країні.

Цьому режиму час усвідомити, що у разі спроби фальсифікації виборів його не підтримає ніхто, крім купки голомозих бандюків (котрим тоді не позаздриш). З народом у такому випадку доведеться розмовляти віч-на-віч.

Разом - переможемо!

Ці та інші новини докладно - у "Новинах" Майдану. Тут: http://maidanua.org/static/news.php

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100847981.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua