Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 19-11-2004
полковник Микола Крещановський: Лист до ветеранів розвідки, десантних військ, спецпідрозділів
www.razom.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100849021.html

Вiдкритий лист
до ветеранiв вiйськової розвiдки, повiтряно-десантних вiйськ та пiдроздiлiв спецiального призначення

Брати, десантники i спецназiвцi!

Бойовi побратими, шуравi!

В цей важкий для кожного українця час, коли вирiшується майбутня доля нашого народу, який постав на шлях боротьби з корумпованою владою i її приспiшниками – бандитами всiх мастей та продажними мiлiцiянтами, якi вже показали народу свої звiрячу натуру, закликаю вас, мої бойовi побратими, стати в день виборiв 21 листопада на сторону народу i захистити його вiд розбещеної озвiрiлої зграї!

Прийдiть до своїх виборчих дiльниць i приєднайтеся до народних добровiльних дружин, зорганiзованих пiд прапором народного кандидата в Президенти України – Вiктора Андрiйовича Ющенка.

Пiдтримайте своїм могутнiм плечем студентську i робітничо-селянську молодь, своїх дiтей i онукiв – майбутнє нашої України!

Нехай сьогоднi ми вже не тримаємо в руках зброї, та вона нам i не потрiбна! Ми з вами на своєму вiйськовому шляху бачили багато кровi i страждань – так не дамо ж бандитськiй владi можливостi пролити невинну кров українцiв i перетворити вибори на заколот чи бунт!

Будемо ж стiйкими i мужнiми! Упевнений, що вiйськова витримка не пiдведе кожного з вас. Покажемо молодi, що "стара гвардiя" завжди була, є i буде в найскрутнiшi часи зi своїм народом, зi своєю Вiтчизною!
Нас не залякати анi полiцейськими кийками, анi водометами, анi бандитськими битами!

Не дамо холуйським "камуфляжним оборотням" у погонах лякати i кривдити український народ – наших матерiв, дiтей i жiнок!

Не дамо цiй наволочi панувати над Україною!

Для нас, ветеранiв-десантникiв i спецназiвцiв, Україна завжди була недiлимою, як i наше бойове братство. I дiлити її на Схiд i Захiд ми не дозволимо нiкому!

Нам це не дозволять зробити наша вiйськова гiднiсть та честь, пам'ять про наших загиблих товаришiв, серед яких були сини Київщини, Харкiвщини, Донеччини, Миколаївщини, Подiлля, Волинi, Сумщини, Полтавщини, Закарпаття...

Свiт належить вiдважним. Де вiдвага, там i перемога!

Гвардiя гине, але не здається!

Перемога буде за нами!

З повагою,
колишнiй офiцер ГРУ, учасник бойових дiй, полковник у вiдставцi, письменник Микола Крещановський

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100849021.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua