Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 19-11-2004
Отар Довженко: Я пишаюсь Дніпропетровськом
Вільний форум Майдану

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100866338.html

Люди, мені просто соромно, що я колись казав щось погане про "перше рідне" місто і його народ.......

ТИСЯЧІ машин зі стрічками. В центрі - приблизно кожна третя (!). Це на порядок більше, ніж у Львові. Дерева всі оранжеві, хоча листя давно опало... Люди зі стрічками йдуть і посміхаються одне одному. Ви чуєте? Люди - посміхаються! Наші люди!
Ці мразі намагаються нас роз'єднати... А в нас з'явилось те, що нас об'єднує. І це - абсолютно російськомовне місто, яке начебто дало втричі більше голосів за Януковича, ніж за Ющенка. Тепер головне - не дати цим паскудам цим скористатись.
Не буду перелічувати всі ті зворушливі картини, які я встиг побачити, пройшовши центрм Дніпропетровська півкілометра. Але кажу: ні у Львові, ні в Києві нічого подібного я не бачив.

Заходив на дільницю (в середній школі №33) брати відкріпне. Виставку "Янукович і діти" на першому поверсі прибрали. На самій дільнці зразковий порядок. Бачу на столі листівку, оформлену в стилі "ВИБІР 2004, хапаю і читаю: це - попередження про кримінальну відповідальність за фальсифікацію виборів Працівники ДВК посміхаються. Тут усе зразково.

Жінка віком близько 50-ти стоїть, обів'язана стрічками. Каже: завтра їду в Крим голосувати - я там прописана.

Кілька молодих людей роздають брошурки з пасквілем Бондаренка "Система БЮТ". Всі смітники заповнені подертими брошурками. Демонстративно деру свою - люди всміхаються.

Біля намета Ющенка, де роздають стрічки - черга з машин!

На кількасот чи навіть кілька тисяч автомобілів із помаранчевими стрічками бачив 2 (два) автомобілі з біло-синіми, а також два дерева, на серйозній відстані від землі завішані такими стрічками. Ще бачив на вікнах маршруток кілька Януковичів із проколупаними зсередини очима - дуже смішне видовище і сині прапорці на трамваях. Крапля в помаранчевому морі.

Ще один хіт - біг-борд із рекламою журналу VIVA: Вакарчук у помаранчевому шалику

Роздають людям - а люди негайно починають клеїти - плакати:

ОСВОБОДИЛИ ОТ НЕМЕЦКИХ -
ОСВОБОДИМ И ОТ "ДОНЕЦКИХ"

історію про "Бартоломео" розповідають уголос, щоб перехожі чули.
Згадую, як Гавриш сказав, що "люди, які вішають стрічки і просторікують в Інтернеті, не є серйозною політичною силою" - щось таке... Ось би Гавриша зараз у центр Дніпропетровська Стало би Стьопі дурно, це факт.

Знаєте - я люблю наш народ.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100866338.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua