Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 20-11-2004
Майдан-Інформ: ДАЙДЖЕСТ МАЙДАНУ. 19.11.2004

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100937178.html

Окремі дзвіночки, котрі останнім часом щодня лунають для кучмо-янучарського режиму, починають зливатися в один могутній дзвін, котрий наполегливо запрошує стовпів і підніжок режиму до виходу. А кого і до входу в менш зручні, ніж владні кабінети, але натомість гарно і надійно загратовані приміщення.

Провладна частина депутатського корпусу сьогодні була шокована заявою голови Верховної Ради України Володимира Литвина, котру той виголосив на засіданні парламенту. Литвин визнав численні порушення виборчого законодавства і масштабні фальсифікації (зокрема - викріпними посвідченнями), підкреслив необхідність формування громадянського суспільства, реформи правоохоронних органів і відсторонення олігархів від влади. Найважливійшим же моментом було нагадування Головою ВРУ про персональну відповідальність державних посадовців та керівників правоохоронних органів за дотримання законів і непровокування конфліктів. Майдан-Інформ постійно нагадує про це ж саме, зазначаючи, що ми маємо дуже (дуже!) багато інформації для забезпечення притягнення порушників до такої відповідальності.

Все більше порядних посадовців в органах державної влади та місцевого самоврядування відверто заявляють про підтримку Ющенка. Сьогодні це зробив вінницький міський голова Олександр Домбровський. "Я вірю, що це той вибір, який сьогодні потрібен Україні" - сказав він.
А тут http://maidanua.org/static/mai/1100849021.html ви можете ознайомитись з відкритим листом полковника ГРУ до ветеранів розвідки, повітряно-десантних військ, спецпідрозділів із закликом бути на боці народу у вирішальний час.

Методи ж самих янучарів стають дедалі відверто бандитськими. У Львові провокатори, представляючись членами "ПОРИ", прийшли до одного з львівських гуртожитків, пропонуючи поїхати спостерігачами на Схід. Спочатку вони записали номери мобільних телефонів. Дізнавшись адресу одного з хлопців, за кілька днів після того троє бандитів у масках проникли вночі до його домівки, прутально побивши (хлопця не було вдома) його маму і стареньку бабцю, пригрозили, що «після 21 листопада, коли до влади прийде наш пахан Янукович В. Ф., тоді і буде справжня розплата». Майдан-Інформ підтверджує, розплата обов'язково буде. Тільки не така, як би бажалося подібним бандюковим приматам.

Як і перед першим туром виборів, на Західну Україну і до Києва потяглися поїзди з виборчими гастролерами зі Сходу. Як і під час першого туру, це Януковичу допоможе як мертвому гірчичники. Скоріше навпаки - ми будемо раді можливості зустрічей з гостями і розмов за кавою про переваги Віктора Ющенка над профф.Томущо. Щодо ж організаторів і гопницької частини прибулих - їхні зустрічі з прокуратурою нової влади невдовзі будуть не такими приємними.
А розклад прибуття спецпотягів зі Сходу (та дещо інше) можна подивитися тут: http://maidanua.org/static/mai/1100872026.html. Та тут: http://www.maidan.org.ua/static/mai/1100919162.html
Крім того, наш читач повідомив і про більш серйозні приготування влади - під Фастовом було помічено два замаскованих від зайвих очей ешелони з солдатами і танками.

Ввечорі надійшло повідомлення, що на першому поверсі будинку 108/2 по проспекту 40-річчя Жовтня (кафе "Геліос", за сумісництвом районна "малина"-штаб Проффесора) виявлено велику кількість агітпропівського бруду на Віктора Ющенка, а також відбувається фальсифікація заяв та бюлетенів. Голомозі молодики счинили активний спротив народним депутатам від опозиції, котрі намагалися з'ясувати ситуацію, серйозно травмувавши, за попередньою інформацією, народного депутата Сергія Терьохіна. Майдан-Інформ відслідковуватиме подальший розвиток подій.

Тим часом нам своє робить. Ми об'єднуємося. В цей день кандидатуру Ющенка підтримала Конфедерація Вільних проспілок України, що об'єднує у своїх лавах кількасот тисяч працівників різних професій.

Про те, як помаранчева революція впевнено наступає у містах, котрі раніше чомусь вважалися такими, що підтримують Януковича, читайте: http://maidanua.org/static/news/1100878502.html (Харків), http://maidanua.org/static/news/1100878242.html (Дніпропетровськ).
Акцію на підтримку демократії в Україні було проведено в Страсбурзі перед будівлею Ради Європи майоріли українські прапори. Аматорський відеорепортаж про подію можна скачати тут http://maidanua.org/static/news/1100899468.html (увага, файл важить більше як 19 мегабайт). Учасники мітингу тримали гасла "Українці! Захистимо демократію", "Ні фальсифікаціям" (французькою мовою), "Демократія в Україні потребує підтримки Європи" (німецькою мовою), "Ми не козли". Переважна більшість демонстрантів мала символіку виборчої кампанії Ющенка.

А у Полтаві було знамення. Впав на асфальт Янукович. Причому, цього разу навіть без потрапляння курячого яєчка. Безпричинно і спонтанно. Щоправда, впав не особисто, а в образі своєї "бігморди". Полтавська молодь не обминула можливість влаштувати на мальованому Проффесорі невеличку імпровизовану дискотеку. Майдан-Інформ її (молодь) повністю розуміє.


Разом - переможемо!

Ці та інші новини докладно - в "Новинах" Майдану. Тут: http://www.maidan.org.ua/static/news.php?site=maidan&bn=maidan_mai

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100937178.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua