Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 21-11-2004
Майдан-Інформ: ДАЙДЖЕСТ МАЙДАНУ. 20.11.2004

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101018508.html

Гострий бандидоз супроводжує агонію режиму, демонструючи, на краю якого провалля Народ рятує країну від падіння. Стрічка новин Майдану знов, як і перед першим туром, наповнюється повідомленнями самовидців про напади, побиття тощо – все те, що є “гєнєральной лінієй” поведінки тих, хто обрав своїм бандидатом “двічі несудимого” Януковича.
Вони зробили для себе зрозумілий вибір. Янукович Віктор Федорович, за свідченням народного засідателя, котра свого часу відправила його вперше на нари, був членом банди “гастролерів”, котра займалась грабунком на Донеччині (http://maidan.org.ua/static/news/1100954006.html ). Власне, групу осіб, насаджену режимом сатрапами в регіонах України, інакше як бандою, не назвеш і зараз.

Наприклад, заступник мера міста Краматорська гр-н Захаров особисто, перебуваючи у стані, званому в народі “в димину”, жбурляв яйця в музикантів гурту “ВВ” під час концерту, керуючи загоном малолітніх дебілів – братів по розуму.

Губернатори Сумської та Кіровоградської сатрапії яйця і пивні пляшки власноруч не жбурляли, натомість під час першого туру виявили особливе (навіть на тлі тотальної сваволі в інших областях) усердя у фальсифікації виборів. Сьогодні стало відомо, що Сполучені Штати Америки побавили зазначених осіб права в’їзду на свою територію. Майдан-Інформ, зі свого боку, впевнений, що існує тільки одна територія, на якій ці громадяни виглядатимуть органічно – камера.

Такий собі керівник Ужгородського міського штабу профф. Томуща, він же начальник управління з питань туризму Закарпатської облдержадміністрації С.Слободянюк, замість перйматися туризмом, зібрав під своє крильце, як повідомляє регіональний штаб Ющенка, близько 200 кримінальників. Бойовиків поділено на кілька десятків груп, їх планується задіяти для влаштування погромів на виборчих дільницях, з використанням символіки Віктора Ющенка. Натхненником провокації називають есдеківську пташку-говоруна Нестора Шуфрича (о).

Водночас урочисто (під завивання шамана Йосипа Кобзона з телеекранів) триває парад маразмів.
У Львівській психіатричній лікарні з’явилося оголошення: “прохання до всіх родичів хворих обов’язково здати паспорти хворих в адміністрацію”. Позаяк у Майдан-Інформу нема підстав (крім окремих заяв пана Базіва, в яких щось таке споріднене таки відчувалося) вважати, що йдеться про наступне працевлаштування хворих до адміністрації президента, залишається тільки один варіант – неосудні люди будуть “свідомо” голосувати за Януковича.

А ТВК 115-го виборчого округу мабуть таки сама має якийсь розумовий розлад (і дуже хоче на нари), прийнявши постанову про заборону виборцям під час голосування використовувати будь-які ручки, окрім тих, котрі покладе у кабинках сама комісія. При цьому члени комісії мають забезпечити за цим “суворий контроль” (!). Майдан-Інформ бачить для авторів постанови два варіанти подальшого переміщення у просторі та статусі. Перший – до вищазазначеної Львівської психіатричної лікарні, на файну вулицю Кульпарківську. Другий (“розумная цьому альтернатива”) – відбування покарання за ст.157 Кримінального кодексу України – “Порушення таємниці голосування”.

Глючить і міліцію. У місті Миколаєві цілий загін міліціонерів (не менше 10 працівників кийка та свистка) героїчно блокував народного депутата Юрія Ширка, котрий разом з помічниками розвішував жовтогарячі стрічки на проспекті Леніна (так, Леніна – Майдан-Інформ), з погрозами вимагаючи припинити акцію, бо стрічки нібито “порушують санітарний стан міста”.

Ми отримали інформацію про те, що адміністрація президента України (поки що це, нагадуємо, гр-н Кучма Л.Д.) доручила Генеральній прокуратурі заарештувати генерала Є.Марчука, попереднього міністра оборони, котрий перебував у цей час на стаціонарному лікуванні. Втім, коли дійшло до справи, Марчук з лікарні зник і розчинився у просторі (http://maidan.org.ua/static/news/1100976205.html ). Намагання ув’язнити Марчука пов’язують з прагненням влади убезпечитися від його можливого впливу в “годину Х” на силовиків, та наявністю в нього вагонів компромату на мешканців вул.Банкової. А можливо, і мешканців вул.Грушевського.

Вчора ми повідомляли про інцідент у київському кафе “Геліос”, котре виявилось спражнісіньким центром фальсифікації виборчих документів і де було побито народного депутата С.Терьохіна. Деякі нові подробиці ви можете прочитати тут: http://maidan.org.ua/static/news/1100975977.html.

А до маленької приватної крамниці у місті Харкові приперлася дуже офіційна янучарська компанія і заявила власникові вимогу повісити на вітрину рекламу Януковича. Що з цього вийшло і чому вони з соромом забрались геть, читайте тут: http://maidan.org.ua/static/news/1100985099.html

Ці та інші новини докладно – в “Новинах” Майдану. Тут: http://maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_news&trs=-1&expnd=none&last=1100976205&sort=thread&where=&site=maidan

Шановні друзі, Майдан-Інформ припиняє випуск щоденних дайджестів: у день виборів дайджести виходитимуть кожні 4 години.
Ми починаємо посилене цілодобове бойове чергування і будемо найоперативнійшим чином інформувати читачів про перебіг виборів та інші події цієї доби, котра, ми впевнені, стане днем нашої спільної перемоги.

Ми разом. І ми переможемо!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101018508.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua