Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 21-11-2004
Володимир Мартинюк: Команда Януковича вибори імітує – насправді готує державний переворот.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101060980.html

Команда Януковича зараз лише імітує вибори– насправді вона готує державний переворот.

Найяскравішою ознакою цього є бутафорський характер так званого центру збору інформації у Кінотеатрі “Зоряному”. За даним “Майдан-ІНФОРМУ” там реально підключеними до ліній зв’язку є лише кілька із більш ніж 30 тамтешніх робочих місць з комп’ютерами. Виглядає що все це зроблено лише задля створення "красивого фону" для красивої "розмовляючої голови" народного депутата Коновалюка, який виконує роли звичайнісінького теледиктора.

Дівчатка та хлопчики за незадіяними комютерами відверто нудьгують та із здивуванням слухаючи просторікування “розмовляючої голови” . Більшість так званих “порушень” які оприлюднює нардеп-лицедій є “домашніми заготовками”, або навіть приписуванням прихильникам Ющенка того що робить сама влада узурпована Януковичем і прихильниками

Роль статистів –підбрехувачів у цьому шоу також виконує інформаційний центр , відкритий в Українському домі “Російським клубом” .Там в синхрон до пана Коновалюка повторюють небилиці про порушення з боку прихильників Ющенка, навіть не намагаючись надати своїм розмовам навіть видимості правдоподібності.

Закликаю всіх бути готовим до рішучих дій і навіть до самопожертви . Лише наша рішучість і готовність наступати до кінця, може зупинити захланні наміри групи Януковича-Медведчука, які неможуть змиритися з тим що більшість Українців більше не бажає жити під їхнім началом.

Масоване виганяння виборців для голосування в інших регіонах України, спроби налагодити масовий підкуп виборців, вражаюче за нахабністю знущання над спостерігачами і виборцями у Донецькому регіоні і врешті цинічна брехня, яка лунає з контрольованих владою каналів свідчить – вони нічого не навчилися , вони нічого не хочуть зрозуміти.

Їх обман переходить у самообман , і вони йому вірять самі. Вони вірять що спаплюжена міліція та примусово зігнані у Київ жителі Донбасу і півдня будуть їх охоче підтримувати. Однак це неправда – свідченням тому є зусилля і насилля, яке використовується ним для отримання потрібних результатів голосування у вже “підкореному” ними Донбасі.
Вони надіються що їм вдасться довго протриматися оголосивши фальшиві результати голосувань. Вони надіються що їм вдасться заховатися за спинами міліціонерів і простих чоловіків з Донбасу.

Вони помиляються. І в цьому вони незабаром переконаються.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101060980.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua