Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 21-11-2004
Майдан-Інформ: ДАЙДЖЕСТ МАЙДАНУ. 20:00-22:00

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101067446.html

Те, що здавалося Януковичу і його янучарській братії жахливим сном, починає реалізуватися. За даними екзіт-полів провідних агенцій підсумки голосування є такими:
Національний екзит-пол (консорціум: КМІС, Центр ім. Разумкова, Фонд "Демократичні ініціативи", оброблено 77% відповідей):
Ющенко – 54%
Янукович – 43%

Екзит-пол “Вибір народу” (Проводять: Социс, Соціальний моніторинг)
Ющенко - 49,4%
Янукович - 45,9%

Звичайно ж (а це дійсно звичайно) телеканал “Інтер” при цьому знов збрехав, розповівши про те, що Янукович лідирує (http://maidan.org.ua/static/news/1101062547.html )

На Західній Україні янучари, окрім залучення підневільних “кріпаків”-гастролерів зі східних областей, вдалися до тактики, стосовно якої у Кримінальному кодексі є пряма стаття – повідомлення про мінування виборчих дільниць (http://maidan.org.ua/static/news/1101060858.html )

Було здійснено кримінальний напад на народного депутата, члена фракції “Наша Україна” Ярослава Джоджика, машину якого бандити перестріли у Чугуєвському районі Харківської області. Депутата принудили пересісти в іншу машину і відвезли у невідомому напрямку (http://maidan.org.ua/static/news/1101060972.html ). Майдан-Інформ відслідковуватиме ситуацію.

Крім відвертого бандитизму, та того, що за нормальної влади класифікувалося б як тероризм (http://maidanua.org/static/news/1101065695.html ) янучари творять дрібні капости, зламавши, зокрема, сайт 5-го каналу. Майдан-Інформ запевняє, що громадяни України без інформації не залишаться, а Януковичу таке (і інше) паскудство не надто допоможе.

На вотчині Януковича, за інформацією народного депутата Юрія Павленка, сталося диво. Демографічне. Кількість виборців у порівнянні з попередніми виборами зросла просто фантастично. Про це диво і інші нюанси виборів на Донеччині читайте тут: http://maidanua.org/static/news/1101066565.html

Громадянська ініціатива “Знаю” оприлюднила перші дані паралельного підрахунку голосів за кордоном ромадянська ініціатива „Знаю!” продовжує паралельний підрахунок голосів виборців за кордоном. На цей момент отримано результати з 15 дільниць. Всього за кордоном відкрито 123 дільниці. В. Ющенко: 58,82%. В. Янукович: 38,78%.

На Майдані Незалежності починається встановлення наметів, в котрих відбуватиметься паралельний підрахунок - по одному намету на кожну область + м.Київ і Севастополь. Змонтовано сцену. На Майдані знаходиться багато народу, панує переможний настрій. Перед народом виступив Олександр Зінченко, закликавши захистити перемогу. Майдан-Інформ приєднується до заклику, не маючи сумніву щодо остаточної перемоги. Люди тримають помаранчеві прапори, транспаранти "Ющенко - народний президент!", "Но пасаран". "Свободу не спинити". Є кілька білоруських стягів.

Промовисті повідомлення надходять зі штабу єдиного бандидата. Так його штаб, що розташований у кінотеатрі “Зоряний”, насправді є значною мірою бутафорією (http://maidan.org.ua/static/news/1101062220.html ), покликаною створити видимість паралельного підрахунку і хоч якоїсь легальної роботи. Крім того, як свідчать джерела, настрій янучарської публіки, що перебуває там, не надто радісний і особливо впав після оголошення результатів екзіт-пулів.

Народний депутат Роман Зварич повідомив, що ЦВК розглядає можливість свого перебазування ближче до своїх патронів – на вул.Лютеранську, що неподалік від адміністрації Президента (http://maidan.org.ua/static/news/1101062696.html )

Разом – переможемо! Перемога є близькою, але боротьба триває.

Ці та інші новини докладно – в “Новинах” Майдану. Тут: http://maidanua.org/static/news.php

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101067446.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua