Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-11-2004
Майдан-Інформ: ДАЙДЖЕСТ МАЙДАНУ. 22:00-24:00

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101074818.html

Громадянська оборона діє! Близько 20.00 на виборчу дільницю №63, що у 18 корпусі КПІ, напала було братва. Братва прибула на 8 машинах і складалася з приблизно 25 голомозих суб’єктів, котрі спробували вломитися на дільницю. Проте, отримавши отпір від охорони КПІ і студентів-добровольців, братва образилася (нє за панятіямі!) і втікла.

Трохи раніше у Києві були затримані надто активні громадяни, котрі намагалися проголосувати дуже неодноразово (http://maidanua.org/static/news/1101066861.html )

Це, що громадяни не тільки фіксували порушення і інформували про них, але і активно протидіяли беззаконню, підтвердив і народний депутат, представник Віктора Ющенка у ЦВК Юрій Ключковський (http://maidanua.org/static/news/1101071087.html )

Затримали і осіб, котрі на дільниці м.Рівного вкидали до виборчих урн бюлетені, вкриті якоюсь легкозаймистою речовиною, котра, власне, і займалася.

У Запоріжжі при спробі зашкодити фальсифікації підсумків виборів було побито трьох народних депутатів – Сергія Соболєва, Петра Сабашука та Юрія Артеменка. Просто у будинку райдержадміністрації, де знаходиться дільниця, на них із засідки у темному кутку накинулися “братки”. Присутні при цьому менти (є міліція, а є мєнти) зберігали олімпійський спокій. http://maidanua.org/static/news/1101069549.html

Регіональний партієць Коновалюк, що угніздився у напіввіртуальному (радимо почитати це: http://maidanua.org/static/mai/1101060980.html) штабі Януковича, розповів, що до них надійшло повідомлення про нібито мінування приміщення, запідозривши, ясна справа, підступи опозиції. На це Майдан-Інформ уповноважує себе заявити від імені опозиції – не дочекаєтесь. Хіба ми можемо відмовити себе у задоволенні побачити ваші обличчя після нашої перемоги? Ні за що!

Подав у відставку прокурор Львова, про що повідомив Комітет виборців України (http://maidanua.org/static/news/1101071401.html ). Підстава - брутальний тиск, котрий чинився на нього з боку владу щодо відкриття кримінальних справ за підсумками першого туру виборів.

А з настанням темряви у Києві активізувалися проститутки. Політичні. Від штабу "Братства" по вул. Чапаєва 3, від'їхало чотири автобуси з бойовиками Корчиньского, озброєними гумовими кійками та холодною зброєю. В багатьох з собою протигази. Мета вечірнього променаду прихильників вусатого ерзац-фюрера залишилася незрозумілою.

Символічну перемогу здобув Віктор Ющенко на дільниці №10 територіального виборчого округу 219 ДВК 10: 63% на 30% , причому за великої кількості відкріпників. Знаковість перемоги полягає в тому, що це – дільниця Януковича.

Оприлюднено остаточні результати Національного екзіт-полу. Віктор Ющенко – 54%, Віктор Янукович – 43%.
А на вулиці Банковій, біля відомого дому з потворами, що напроти теж відомого дому з химерами, помічено 5 автобусів з міліцією і кілька машин з піском та якимось причандаллям. Кучмі будуватимуть піраміду?

Разом – переможемо!

Ці та інші повідомлення (у т.ч. про підсумки голосування на окремих дільницях) докладно – у “Новинах” Майдану. Тут: http://maidanua.org/static/news.php

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101074818.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua