Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-11-2004
Прес-служба УНКП: Звернення УНКП

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101096933.html

Шановні пані та панове,

Українська Національна Консервативна партія переконана, що Україна в небезпеці і потрібно негайно скликати надзвичайну сесію Верховної Ради України.

Ситуація в країні різко погіршилася о 3 годині ранку 22 листопада 2004 року після того, як голова Центральної виборчої комісії С.Ківалов фактично став на бік правлячого режиму. Він не здійснює об’єктивного підрахунку голосів, не звертає увагу на звернення опозиції щодо масових фальсифікацій у Донецькій, Луганській, Харківський, Запорізькій областях та АР Крим. У цих регіонах до скриньок потрапила величезна кількість фальшивих бюлетенів і таким чином була здійснена масова фальсифікація, якої ще не було за часів відродження незалежності України.

Чинний владний режим звернувся за підтримкою до кримінальних елементів: створені бандитські угруповання, які сьогодні чинять терор, залякують українське населення і активістів опозиції. Ситуація загострюється щохвилини, тому необхідно негайно приймати відповідні рішення. На наш погляд, вони мають бути такими:

1. Голова Верховної Ради України В.Литвин повинен терміново скликати надзвичайну сесію Верховної Ради, оскільки демократія в Україні наразі знаходиться під загрозою і в будь-який момент може розпочатися зіткнення між опозицією та бандами, що найняті для розправи з українським народом.

2. Заслухати звіт голови Центральної виборчої комісії С.Ківалова. У разі винесення незадовільної оцінки його роботи, необхідно негайно усунути його з посади голови ЦВК. На жаль, лідери опозиції не дослухалися до пропозиції УНКП (див. www.soskin.info/material.php?pokaz=1057) скликати засідання ВРУ, на якому поставити питання про професійну придатність голови ЦВК.

3. Викликати до Верховної Ради України голову СБУ І.Смешка і його першого заступника В.Сацюка та отримати від них інформацію на кого ж працює пан Пацюк? Чи не є він агентом російської ФСБ? Чи не причетний він до отруєння В.Ющенка отрутою з КГБістських лабораторій?

4. Вимагати від міністра внутрішніх справ М.Білоконя та І.Смешка роз’яснення інформації щодо масової фальсифікації результатів голосування у Донецькій, Луганській, Харківський, Запорізькій областях та АР Крим. А також надання правдивої інформації про судимості В.Януковича та біографічних даних С.Ківалова: хто він є, чим займався, перебуваючи в Росії, чи не завербований він російськими спецслужбами і чи не є він сьогодні агентом іноземної держави?

5. Заслухати звіт президента Національної телекомпанії України О.Савенка. У разі винесення незадовільної оцінки його роботи, необхідно негайно усунути його з посади президента Національної телекомпанії України.

6. Надати кандидату на пост Президента України В.Ющенку час для виступу в прямому ефірі Національної телекомпанії України.

Батьківщина сьогодні знаходиться в небезпеці і єдиний легітимний орган, який може вирішити долю держави, — це Верховна Рада України. Сьогодні вже ні Л.Кучма, ні В.Янукович не є легітимними представниками влади, оскільки для своєї перемоги вони застосовують антидемократичні, протизаконні методи.

Прес-служба УНКП

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101096933.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua