Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-11-2004
Максим’як ®: Periculum in mora
Вільний Форум

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101126354.html

Periculum in mora


Для того, щоб Кучма не залишився – потрібен протест народу. Завтра вибори, правильніше, вибір.

Режим має для реалізації дві прості схеми

Перша
Затягнути, але вже на 15 днів (знову законно) проголошення переможця виборів.

Більш ймовірно, що у цій схемі Ющенка проголосять на кілька днів переможцем виборів, але не у остаточному варіанті, щоб через 15 днів у останній проголосити остаточно результат на користь Януковича, а потім поспішно провести передачу справ новому президенту. Про це і сам Кучма проговорився, коли сказав, що не буде зволікань жодної години із передачею повноважень новому президенту.

Мета проголошення Ющенка переможцем – „розвести” команду Ющенка і народ розігнати по хатах, а потім перевести визначення переможця у юридичну площину на довгий час тяганини на тлі того, що Янукович вже буде виконувати президентські функції.

Друга
Зробити все так само, як і у першій, але не проголошувати Януковича президентом у кінцевому варіанті, аргументувати потребою остаточного підрахунку голосів згідно кількох десятків судових справ іт.д. – а саме визнати другий тур, як такий що не відбувся, зберігаючи при цьому Кучму, як Президента у державі.

Зрозуміло, що як і у першому турі, результат виборів буде писатися Кучмою і родиною, повністю не беручи до уваги реальний процес голосування.

Суть боротьби із режимом, починаючи від 21 листопада, полягає у тому, що за будь-які відхилення від демократичного процесу виборів головним винуватцем потрібно робити Кучму і тільки його.
Може Ющенко має ілюзії, що передача повноважень відбудеться цивілізовано і не бажає конфлікту із відходячим Кучмою, якому формально залишилося бути ним кілька тижнів, то він сильно помиляється, бо Кучма ніколи не передасть офіційно влади Ющенку, тобто його на урочистій інавгурації ніколи не буде і Кучму до цього ніхто не змусить.

Якщо Кучмі дати можливість залишитися за другою схемою на невизначений час, залишити його у тіні політичної боротьби з режимом, то Кучму, починаючи з 21 почнуть ЗМІ робити миротворцем і спрямовувати ситуацію до нових виборів.

Отже, основний удар, у випадку не визнання перемоги Віктора Ющенка 21 листопада потрібно спрямувати проти Кучми!

Ідея збереження Кучми і повторних виборів дуже проста – фактично команда Ющенка і команда Януковича є фінансово вичерпані і на повторні вибори вони змушені будуть шукати гроші, а гроші є тільки у ... Пінчука-Медведчук-Суркіса і... через хитрі схеми вони потраплять у тривалу залежність від тих, з ким боролися. Не залежно від переможця. Ця схема є дуже давня і, можна сказати, це є класика – найефективніше вона була застосована Ротшільдами у колоніальній війні у Америці, коли німецький банк Ротшільда фінансував англійську армію, а віденський банк того ж Ротшільда кредитував французьку.

Кінцева мета – повне фізичне і матеріальне виснаження України і перетворення її у полігон чи регіон легкої інтервенції. Може хтось і мріє бачити Україну, як нинішні США, але не потрібно забувати про долю корінного народу. Збереження Кучми на посаді президента, навіть на кілька місяців, веде за собою ряд незворотніх процесів, а головна трагедія - це масова еміграція. Західні держави нададуть українцям статус біженців і мільйони хлинуть з України і це може вже статися з 1 січня 2005 року. Проблем у майбутньому в Україні з людським ресурсом не буде, бо його є достатньо у державах від Індії до Сірії.

Треба розуміти, що можна втратити, якщо не відстояти перемогу Ющенка, починаючи від завтра, 21 листопада 2004 року. І взагалі, питання вже не у Ющенку – питання в Україні. Ющенка завтра може і просто не стати на світі, а режим на чолі з Кучмою при цьому не має права залишитися далі, ніж 22 листопада 2004.

Режим в Україні є дуже слабкий і впаде при навіть дуже легкому натиску народу. Якщо вульгаризувати ситуацію, то це так виглядає: вона вже і готова віддатися, але йому мораль не дозволяє... Але цей натиск повинен бути дієвим і закінчитися реальним результатом, а не так, як це відбулося перед і після 31 жовтня – коли б притиснули режим тоді, то напевно вже б тиждень, як жили у новій Україні.

PERICULUM IN MORA – зволікання подібне до смерті.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101126354.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua