Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

додано: 22-11-2004
Editorial: ВСІ НА МАЙДАН!
послання до активістів і прихильників

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101136363.html

Щоб повернути вкрадену в нас перемогу, ми змушені вдаватися до МИРНИХ акцій громадянського спротиву. І наступні кілька дні вирішать – житимемо ми у вільній країні чи на приватній території кількох олігархів.

Сьогодні на Майдані розпочалась акція непокори, яка повинна перерости у серію страйків. Вже встановлені перші намети. І перше завдання - це їх захистити.

Дії кожного з нас:

1. Потрібно виходити на Майдан. Особливо важливо, щоб саме сьогодні вночі на Майдані була значна кількість людей. Досвід підказує, що саме в ніч першого дня акції може бути відданий наказ розгромити встановлені намети. Набагато легше зібрати вдень сто тисяч, ніж вночі - десять. Але їх потрібно зібрати! Десять - а краще сто - тисяч громадян - це сила. Всі, хто може, будьте на Майдані!

Це останній і рішучий бій. 14 років ми чекали цієї перемоги, і якщо ми її не захистимо, нам доведеться і далі жити в УКРАЇНІ КУЧМИ, тільки з іншим прізвищем.

Яка робота в понеділок? Яке навчання? Вчитися і працювати, щоб і далі жити в Україні Кучми-Януковича? Щоб ще чотири роки терпіти “стабільність” у вигляді криз і ганьби?

2. Наша місія зараз – МИРНІ ДЕМОНСТРАЦІЇ. Це цікаво і захоплююче - творити історію, треба тільки спробувати. Нас БІЛЬШЕ. Нас 25 мільйонів. На наш бік перейшли всі провідні політики – від Мороза до Кінаха. На наш бік переходить армія і міліція – учора по телебаченню виступив майор спецпідрозділу “Беркут” Геннадій Абрамчук, який підтвердив – міліція з народом, і виконуватиме присягу, а не злочинні накази! На наш бік переходять органи самоврядування (Львівська і Тернопільська міськради, Київська мерія) і вузи (Могилянка).

3. Ми звертаємося до депутатів – будьте поруч з нами, пліч-о-пліч проти криміналу. Ведіть переговори з керівництвом МВС і армії (з рядовим складом ми подружимося самі :) ).

Ми звертаємося до шанованих у суспільстві людей (акторів, музикантів, спортсменів, письменників) які підтримали Віктора Ющенка – не обмежуйтеся заявами і монологами, станьте в один ряд із активістами спротиву.

Ми звертаємося до журналістів – фіксуйте все, що відбувається в Києві – центрі народно-визвольного руху. Ваші камери – це око історії і запорука нашої відносної безпеки.

Ми звертаємося до правоохоронців – захистіть нас від бандитів і найманців-провокаторів, не виконуйте або хоча б саботуйте злочинні накази.

Ми звертаємося до колишніх працівників силових структур – допоможіть своїми знаннями і вмінням організувати захист народного волевиявлення. Координуйте діяльність автономних груп цивільної оборони.

Ми звертаємося до українців, за межами Києва сущих - нам потрібна ваша підтримка і допомога. Приєднуйтеся до нас! З житлом щось вирішимо.

Ми звертаємося до священників – моліться за нашу країну, хай у ній настане громадянський мир.

4. Зараз мало носити помаранчеве і сходити один раз на голосування. Мало навіть чергувати під дільницями. Мирна боротьба вступає у свою останню фазу – і чим більше нас вийде на Майдан, тим важче владі буде нас подолати. Організовуй страйки на своїй роботі - ти сам здивуєшся, скільки людей тебе підтримає. Так ти вийдеш на Майдан не один.

5. Друже! Агітуй всюди - на вокзалі, в метро, на вулиці, в кафе. Збирай навколо себе однодумців і створюй автономні групи, хоча б по 5-10 чоловік. Приходь із ними на Майдан і здобувай свободу в колі друзів і соратників!

Одягайтеся тепліше, беріть теплі речі, каву/чай у термосі, дозволені законом засоби самозахисту. Пам'ятайте, що ви маєте право на самозахист, якщо на вас нападають особи в цивільному. Намагайтеся знайти порозуміння з міліцією, не провокуйте правоохоронців.

Приходьте на "Майдан" сьогодні з вечора та залишайтесь із нами на ніч!

МИ РАЗОМ! БАГАТО! І НАС НЕ ПОДОЛАТИ!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101136363.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською