Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-11-2004
ЛИСТІВКА: До силовиків! (роздрукуй і роздай)
рімейк з драфту :) "Знаю!"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101137509.html

СЬОГОДНІ МИ РАЗОМ!

Звернення до особового складу армії, міліції та Служби безпеки України


Офіцери, військовослужбовці та правоохоронці!

Надії на честь і мораль сьогоднішньої влади не виправдались. В нашому з вами житті наближається мить, яка стане або початком щасливого майбутнього, або страшної трагедії для українського народу. Саме ваші дії, саме свідомість та мужність прийнятої вами позиції визначить долю цього вирішального моменту!

Безліч організацій в Україні знають реальні результати виборів. Люди при владі, дописавши один мільйон голосів у Донецькій області, почали державний переворот - вони хочуть вкрасти нашу перемогу. Ми закликаємо вас зупинити цей злочин проти народу. Ющенка підтримав голова Верховної Ради Володимир Литвин і столичний мер Олександр Омельченко, Ющенка підтримав голова Партії промисловців і підприємців Авнатолій Кінах і лідер соціалістів Олександр Мороз.

Нас також підтримують колишні й нинішні працівники силових структур – від афганців до працівників «Беркуту».

Вони розуміють, що у нас, у ваших братів, сестер та матерів, вибору не залишилось – ми будемо відстоювати своє право на достойне майбутнє. Закликаємо зробити вас те ж саме. Хіба вам подобається бити студентів і стежити за журналістами замість ловити шпигунів і бандитів? У вас вибір ще є! Виберіть захистити народ! Ви ж присягали народу, а не Президенту. А народ і народна влада зараз – на Майдані. Опозиція ж тепер сидить на вулиці Банковій.

Наскільки б важким не здавався цей вибір – він є єдино правильним. Це вибір який відповідає змісту прийнятої вами присяги, і котрого вимагає ваша висока офіцерська честь та людська гідність.

Ми вам віримо! Ми на вас надіємось!

Сьогодні ми разом!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101137509.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua