Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-11-2004
:: Звернення міжнародної асоціації громадян України

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101146424.html

22 листопада 2004 року

Вашингтон, Округ Колумбія, Сполучені Штати Америки

Міжнародна Асоціація Громадян України (МАГУ) серйозно занепокоєна численними порушеннями законодавства й громадського порядку в Україні під час другого туру виборів президента України, фальсифікаціями під час підрахунку голосів, які призвели до того, що вибори не можуть завершитися узвичаєним для цивілізованих країн демократичним шляхом.

МАГУ звертається до Президента України Леоніда Кучми, до Голови Верховної Ради України Володимира Литвина, Голови Центральної Виборчої Комісії України Сергія Ківалова, до виборчих штабів кандидатів на президента України Віктора Ющенка та Віктора Януковича, громадських організацій та засобів масової інформації України з вимогою зробити усе можливе для термінового, ґрунтовного й виваженого аналізу порушень законодавства й громадського порядку в Україні під час другого туру виборів, фальсифікацій виборів та для вжиття невідкладних заходів щодо порушників законодавства (порушників громадського порядку, фальсифікаторів і под.) й завершення процесу виборів президента України цивілізованими, демократичними методами відповідно до міжнародних норм і світових демократичних традицій.

МАГУ закликає громадян України, які живуть і працюють за кордоном, збиратися біля посольств, консульств та інших дипломатичних представництв України за кордоном на мітинги й демонстрації для висловлення свого протесту проти порушення законодавства під час другого туру виборів президента України 21 листопада ц.р., фальсифікації результатів виборів та підтримки акцій протесту, що зараз відбуваються в Україні.

МАГУ просить усіх утримуватися від будь-яких порушень громадського порядку, використовувати виключно мирні засоби протестів і давати відсіч будь-яким провокаціям.

Вихідцям з України, які не є громадянами інших країн, які вболівають за долю України і які хочуть підтримати нас у цей важкий час вибору, рекомендуємо:

1. Написати листи главам своїх держав та своїм депутатам у парламентах з висловленням занепокоєння порушеннями під час виборів президента України, щоб привернути їхню увагу до порушень міжнародних норм в Україні, а також у засоби масової інформації своєї країни;

2. Написати листи протесту на адреси: Центральної Виборчої Комісії України, Президента України Леоніда Кучми, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової, Міністерства закордонних справ України й посольства та консульства України за кордоном, в засоби масової інформації України...

3. Приєднуватися до громадян України під час їхніх акцій протесту перед дипломатичними місіями України в різних країнах світу.

4. Підтримувати пожертвами асоціації й об’єднання громадян України за межами України, щоб ці організації мати більше можливостей проводити відповідну діяльність

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101146424.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua