Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 23-11-2004
Організація роботодавців транспорту м. Києва: Зелене світло вільному вибору!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101200355.html

Зелене світло вільному вибору!

Організація роботодавців транспорту м. Києва закликає всіх перевізників, підприємців та працівників транспортної галузі, пасажирів громадського транспорту та власників авто підтримати акції непокори проти злочинних дій діючої влади!

Водії не можуть залишатись байдужими і спокійно робити вигляд, що нічого не відбувається, не реагувати на те фантастичне знущання і глузування над собою, над своєю державою.

Колеги! Таксисти ніколи не були пасивними робітничими конячками! Коли навесні 2004 року виникла загроза їх діяльності, вони приїхали на своїх авто до Верховної Ради і не дали прийняти закон, що обмежив би їх у правах. Сьогодні справа набагато серйозніша! Вирішується питання не просто збільшення податку чи зміни форми господарської діяльності, ставиться під сумнів взагалі можливість чесно працювати у цій країні. Безпечно жити і виховувати своїх дітей!

Ми звертаємось до кожного водія маршрутки, автобусу, тролейбусу, трамваю, будь-якого транспортного засобу! Ми звертаємось до кожного з наших колег! До кожного, хто тримаючи у руках кермо, під час своєї роботи відповідає не лише за своє життя, але й за життя своїх пасажирів! Не дайте себе залякати! Не дайте себе зламати! Це ваша країна і ваш вибір зневажається! Лише звукових сигналів під ЦВК занадто мало! Припиніть роботу і вийдіть на вулиці! Вийдіть разом з колегами, керівництвом, підлеглими. Станьте пліч-о-пліч і не пропустіть на червоне світло порушників!

Колеги! Нашим громадянам, що намагаються дістатись до Києва з західних регіонів України чинять опір працівники ДАІ на дорогах, шляхи блокуються вантажівками та іншими способами, під колеса автобусів кидають “їжаки”. Не дамо зупинити колони з тими, хто хоче захистити свій голос! Виїжджайте назустріч колонам на Одеську, Житомирську, Чернігівську, Варшавську траси та допомагайте людям дістатись до Києва. Це можливість вашої реальної допомоги у спільній справі захисту волевиявлення громадян!

Ми закликаємо професійні спілки транспортників, громадські організації транспортної галузі, всіх причетних до нашої важливої професії не залишатись осторонь! Будьте активними!

Не дайте владі проїхати на червоне! Захистіть зелене світло своєї совісті!

ГАРЯЧА ЛІНІЯ “ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО ВІЛЬНОМУ ВИБОРУ”
Тел: /+38 044/ 537 20 96
e-mail: office@trans-k.com.ua

Громадська організація „Галузева організація роботодавців транспорту м. Києва”, зареєстрована 5 лютого 2003 р. київським міським управлінням юстиції, реєстраційний номер 0020-2003Г.О., здійснює свою діяльність відповідно до Закону України "Про організації роботодавців" N 2436-III від 24.05. 2001 р. та Статуту Федерації Роботодавців України.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101200355.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua