Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 23-11-2004
Рух Журналістів: „Ми не брешемо!”
www.telekritika.kiev.ua/comments

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101201139.html

Шановні колеги-журналісти!

Ми звертаємося до вас у вирішальну для Батьківщини мить з єдиним проханням, з єдиною вимогою, з єдиною пропозицією: припинити брехню.

Сьогодні мільйони наших співграмодян, попри жахливий пропагандистський тиск, попри злочинну дезінформацію та зрадницькі маніпуляції ЗМІ - вже знають правду про те, що насправді відбувається в країні. Тож, нам годі примножувати власний сором.

Так, інформаційний злочин проти суспільства вже скоєно. Але народ виявився сильніший та розумніший. Тож ми закликаємо колег-журналістів до єдиного: перейти, нарешті, на сторону народу! В українських журналістів це останній шанс врятувати самих себе у професії, і взагалі професію як таку. З єдиною метою – щоб мати право на надію ще колись відновити довіру тих, без кого наше професійне існування позбавлене сенсу.

Якщо можливість доносити правдиву інформацію виявляється за певних обставин зараз для вас не здійсненною, ми закликаємо вас просто мовчати, як це вже зробили наші колеги з каналу „1+1”, припинивши 22 листопада вихід в ефір телевізійної служби новин. Беріть відпустки, лікарняні, не виїжджайте на зйомки, СТРАЙКУЙТЕ. Обирайте кожен для себе та для вашого колективу найбільш прийнятний засіб спротиву – але не брешіть! Закликаємо колег приєднатись до тих військовослужбовців, міліціонерів, представників силових структур, які публічно заявили про свою відмову виконувати злочинні накази.

Ми звертаємося також до технічних працівників ЗМІ всіх ланок із закликом не поширювати брехню, чинити опір розповсюдженню неправдивої інформації.

Сьогодні люди знають, як виглядає правда. І знають, як виглядає брехня. На жаль, поки що в брехні - журналістське обличчя.

Тому ми разом маємо припинити чинити інформаційний злочин проти народу.

Приєднуйтесь! Не брешіть!

Сьогодні, о 13.00., біля 1 під’їзду будинку Верховної Ради журналісти збираються оголосити перед телекамерами кількох телеканалів текст цього звернення до колег зі всієї України. Приходьте! Не залишайтесь байдужими!

Якщо з якихось причин ми матимемо змінити місце телевізійної зйомки, дзвоніть для уточнення інформації за телефонами 8.050. 351 81 41 – Єгор Соболєв, 8.067. 75 24.765 – Наталя Лигачова.

<i>Ініціативна група журналістського руху „Ми не брешемо!”</i>

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101201139.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua