Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 24-11-2004
Посол в Австралії О.Міщенко: Відкрита заява

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101281314.html

24 листопада 2004 р.
м.Канберра


Відкрита заява Надзвичайного та Повноважного Посла
України в Австралії, Олександра Міщенка.

Шановні керівники дипломатичних установ України за кордоном,
шановні колеги, дорогі друзі,

В цей вирішальний для долі України час українська дипломатія демонструє своє прагнення, волю і рішучість бути разом зі своїм народом, в якого шляхом фальсифікування, маніпуляцій, залякування та підкупу намагаються відібрати конституційне право обирати і бути обраним.

Наші молодші колеги, працівники Посольств та Центрального апарату МЗС демонструють приклад сумлінного служіння своєму народові, присягу на вірність якому ми всі з вами давали. На моє глибоке переконання, ми не можемо ховатися за спини своїх підлеглих. В цей час ми, як громадяни України, повинні бути разом з ними, і силою свого авторитету зробити все можливе, щоб правда в Україні про результати виборів була визначена в судовому порядку.
Сьогодні, здавалося б далека Австралія, демонструє небайдужість до долі 48-мільйонної України. Якщо ще тиждень тому лише деякі центральні газети публікували матеріали про Україну, яка поки що не відноситься до стратегічних партнерів країни перебування, то сьогодні, коли демократія в Україні в небезпеці всі засоби масової інформації інформують суспільство про намагання зашкодити демократичному волевиявленню виборців в Україні. До Посольства тільки протягом останніх двох діб надійшло близька тисячі звернень українських громадян, представників діаспори та австралійських громадян, які висловлюють солідарність з тими, хто сьогодні на площах і вулицях української столиці, а також інших міст України відстоює майбутнє нашої Держави, а також наше з вами майбутнє, наших рідних і близьких. І це майбутнє пов'язано з демократією, верховенством права, європейською інтеграцією.
Шановні колеги! Я і моя сім'я робимо свій вибір свідомо. Мені приємно, що мене підтримав весь колектив Посольства і їхні сім'ї, які долучилися до наших колег, підписавши відкрите звернення українських дипломатів. Я закликаю до цього також і вас. Вірю у вашу принциповість, патріотизм та національну свідомість. Сьогодні наше майбутнє залежить від громадянської позиції кожного: студента, лікаря, вчителя, правоохоронця, журналіста, робітника, селянина і, безперечно, дипломата.
З глибокою повагою,


Олександр Міщенко
Посол України в Австралії

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101281314.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua