Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 24-11-2004
Віктор Ющенко: До солдатів, міліціонерів, комендирів і начальників, до керівників Збройних Сих і правоохоронних структур України
www.razom.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101304548.html

Я, Віктор Ющенко, звертаюся до вас від імені українського народу, який обрав мене Президентом. Наш народ стоїть сьогодні на площах у сотнях міст. Народ вимагає, щоб його вибір було визнано.

Голосування відбувалося на ваших очах. Ви ближче за інших стояли біля виборчих скриньок, бачили, як відбувався підрахунок голосів і писалися протоколи. Вибір народу вам відомий. Відомо й те, як цей вибір було зневажено.

На ваших очах чиниться злочин. Його чинить влада, яка хоче зберегти в Україні режим беззаконня, корупції та приниження людської гідності. Укравши голоси ваших сестер і братів, укравши голоси багатьох із вас, влада хоче силою примусити народ до покори. Зробити це вона хоче вашими руками й вашою зброєю.

Але сьогодні, як і завжди, діє присяга, а не злочинні накази. Свою клятву на вірність уже підтвердили тисячі людей у погонах, десятки військових частин та органів внутрішніх справ. Вони – з українським народом. На боці народу – місце кожної чесної людини.

Знайте: злочинці хочуть кинути вас на барикади. Там не буде синів тих, хто втягує вас у кровопролиття. Вони втечуть. А нам із вами залишатися, нам будувати нову Україну. Їй потрібні ваші чесність, досвід і професіоналізм.

Я звертаюся до керівників силових структур – на вас лежить відповідальність за збереження порядку, за недопущення біди. Ви повинні заборонити всім підпорядкованим вам структурам застосування зброї проти народу.

Ви бачите – народний протест триває винятково мирно. Порушити спокій можуть тільки провокації. Ваш обов’язок – їм запобігти.

Так само ви зобов’язані в будь-якій ситуації не допустити появи іноземних збройних формувань на території України.

Віддайте відповідальні накази й розпорядження. Зробіть так, щоб їх почули через ЗМІ. Мовчання неприпустиме. Мовчати – це потурати злочину або стати його співучасником.

Я звертаюся до всіх, кому народ довірив зброю – станьте на захист народу. Ми з вами є його частиною. Настав час захищати наших батьків, наших братів і сестер, наших дітей.

Україна чекає від вас мужності. До перемоги правди – один крок. Зробіть його разом із народом.

Слава Україні!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101304548.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua