Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 24-11-2004
Коаліція "Сила народу": Звернення журналістів і керівників ЗМІ
www.yuschenko.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101308615.html

Зараз в Україні загострюється протистояння між владою і народом, який виступив на захист свого волевиявлення. Мільйони людей по всій країні вийшли на вулиці. Хвиля народного опору поширюється з кожною годиною.

У цей вирішальний момент людям потрібна достовірна та об’єктивна інформація про те, що насправді відбувається у країні. Донести до людей правду – професійний і громадянський обов’язок ЗМІ – інформаційних агентств, радіо- і телеканалів, газет і журналів, інтернет-видань.

Від чесності і професійності кожного журналіста тепер багато що залежить. Народ чекає від вас одного – правди. Будь-яка неправда, необ’єктивність, викривлена або неповна інформація грає на руку тим, хто хоче силою змусити народ до покори. Ми закликаємо вас усвідомлювати ціну кожного сказаного вами слова, залишатися вірними високому покликанню своєї професії.

Злочинна влада зробила все, щоб знищити нормальний медіа-простір в країні, принизити професію журналіста. Проте всі ми бачимо, як по всій країні зміцнюється журналістська солідарність на захист права народу на свободу слова, на захист своєї професії. Ми закликаємо всіх чесних журналістів рішуче приєднуватися до цього руху. Ми закликаємо всіх чинити опір тим ЗМІ, які продовжують отруювати людей брехнею.

Правда на боці народу, і народ переможе!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101308615.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua