Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 24-11-2004
Колектив прокуратури міста Києва: Київська прокуратура підтримує народного президента

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101325405.html

Дорогі співвітчизники! Колеги!

В силу своїх професійних обов’язків, у ці доленосні години ми не можемо бути з вами на вулиці, оскільки мусимо захищати ваші оселі від тих злодіїв, які в бурхливому потоці сьогоднішніх змін можуть зажадати вчинити загальнокримінальні злочини, ніяким чином не пов’язані з політикою.

Так, за Законом правоохоронці мусять бути аполітичними, але не сліпими!
Історично склалося, що прокуратура столиці, як еліта правоохоронних органів України, формувалася з кращих представників усіх регіонів нашої Держави, різних юридичних шкіл: Харківської, Донецької, Львівської, Одеської..., але всіх нас однаково навчили найголовнішому: поважати та захищати невід’ємні права і свободи людини, Конституцію та Закони України.

Присягаємо, що ми не будемо незаконно порушувати, розслідувати та направляти до суду кримінальні справи відносно правоохоронців - працівників міліції, служби безпеки, податкової, - інших службових осіб та громадян, які у вирішальний для Батьківщини час зробили вибір, які підказує розум і совість. Ми не будемо підтримувати державне обвинувачення у таких справах та будемо робити все, щоб виключити можливість притягнення таких осіб до будь-якої іншої відповідальності. Нас не влаштовує політика грубого тиску з боку прокуратури на органи судової влади та Київраду. Ми маємо достатньо бажання та професіоналізму перемістити за ґрати усіх "посадовців", винних у фальшуванні результатів виборів та інших злочинах проти власного народу.

Весь цей час деякі з нас, ризикуючи посадами , були разом з вами на Майдані Незалежності, вулицях Грушевського і Банковій. Зараз до цього звернення приєднуються наші колеги з усіх областей та з Генеральної прокуратури України. Правоохоронці, ми в неоплатному боргу перед власним народом
за ті метастази корупції, яким ми, на жаль, дозволили вразити себе і суспільство. Але ця бридка хвороба виліковна: і для одужання потрібно головне - змінити верхівку, оскільки система влади вУкраїні, як риба, гниє з голови.

До подій цього дня суд, прокуратура, міліція, служба безпеки, податкова були потужним, налагодженим локомотивом, який на великій швидкості впевнено рухався у прірву, і саме сьогодні у нас є надзвичайний шанс радикально змінити курс у бік правди, а важіль цієї доленосної стрілки знаходиться в руках носіїв верховної влади в Державі - українського народу та обраного ним Президента, Віктора Андрійовича Ющенка.

Ми не зброя в руках купки олігархів та
інших злодіїв від влади, ми прокуратура України.
Слава великому волелюбному українському народу!
З нами Бог і Закон!

Колектив прокуратури міста Києва

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101325405.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua