Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 24-11-2004
:: Заклик Світового конгресу українців до українців діаспори

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101328936.html

ЗАКЛИК СВІТОВОГО КОНҐРЕСУ УКРАЇНЦІВ ДО УКРАЇНЦІВ ДІЯСПОРИ

Процес вибору президента України відбувся з надзвичайними порушеннями засадничих демократичних норм, в наслідку чого є загроза вкрадження в народу влади. До великої міри учасником цього державного перевороту разом з владними структурами України, був також і Президент Російської Федерації Володимир Путін. До імперського діла включився також і Московський Патріярх.
Народ в Україні вийшов на майдани, щоби повернути собі запроторений виборчий голос.
У спаяності з українським народом на рідних землях, а також, щоби допомогти врешті поставити незалежну і демократичну Українську Державу, закликаємо українців у Діяспорі не бути байдужими.
Слід влаштовувати по цілому світу мирні маніфестації перед офіційними представництвами України, щоби наголосити, що українці закордоном відкидають офіційні проголошення виборів, разом з ними і тих котрі їх перепроваджували та визнають переможцем виборчого процесу тільки український народ в особі Віктора Ющенка. Важливим запрошувати до участі також офіційних представників України, послів, консулів, їхніх родин та персонал представництва. В парі з цим конечним організувати протестаційні акції-демонстрації включно з проявами громадянського обурення перед офіційними представництвами Російської Федерації по світу, вимагаючи припинення її втручання в справи України.
Поручаємо також впливати на уряди країн Вашого поселення, тобто на всі все-національні органи, щоби вони виявили своє затурбовання виборчим процесом України, закликали до справедливого вирішення цього питання, включно з визнанням Віктора Ющенка Президентом України. Дуже важливим, щоби уряди країн Вашого поселення підкреслили осудження імперської ролі Росії у цьому процесі з пересторогою, що будьякі дальші втручання чи надуживання Росії в Україні не будуть толеровані.
Незалежна з демократичним напрямком Українська Держава здобута віковими змаганнями її синів та дочок, мусить бути захищена від „злих людей.” Це завдання належить народові в Україні та українцям Діяспори. Закликаємо Вас визнати велич сьогоднішніх подій в Україні та відгукнутися на цей виклик історії.

За Світовий Конґрес Українців

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101328936.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua