Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 25-11-2004
Ростислав Демчук: Більшість членів Європарламенту готові вже визнати вибори в Україні нелегітимними!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101406902.html

Більшість членів Європарламенту готові вже визнати вибори в Україні нелегітимними!

Сьогодні в Брюсселі перед Радою Міністрів Європейського Союзу та Європейською комісією відбувся багатолюдний мітинг на підтримку Віктора Ющенка. Кількість учасників маніфестації нараховувала майже сімсот осіб. Окрім українців в ній взяли також поляки і навіть деякі представники Європейського Парламенту. Очевидцем цих подій був наш кореспондент Славко Волинський.

Щоб підтримати Віктора Ющенка до Брюсселя прибули українці з Мюнхена, Берліна, Штутгарта, Парижа , Страсбурга, ну і звісно українці ,що проживають у Бельгії. Серед учасників маніфестації було понад десять українських священників різних конфесій. Демонстрація розпочалася з молитви ”отче наш”, а потім увесь гурт проспівав відому українську церковну молитву ” Боже великий , єдиний нам Україну храни” ... (звук ) далі маніфестанти скандували ”Слава Україні” , ”Ющенко наш Президент” та чимало інших гасел на підтримку Ющенка.Ось послухайте самі.

Англійською мовою маніфестанти вигукували :”Російські війська назад в Росію”...
Далі лунали українські народні патріотичні пісні. Пісні, помаранчове розмаїтття стягів і вбрання учасників, сотні жовтосиніх прапорів привернули увагу не лише десятків телерадірепортерів та газетярів , але і звичайних жителів Брюсселя, які також приєднались до маніфестантів. Ось скандують представники із Польщі.
”Хай живе вільна Україна”.
Один із активістів організації мітингу Андрій Довганюк зачитав звернення до Європейського Союзу з проханням допомогти Україні не лише дипломатичними зверненнями , а вжиттям санкцій супроти сторонників Кучми і Януковича. Після цього перед мікрофоном виступила член Європейського парламенту Гражина Станішевська. Виступ розпочала гаслом :”Слава Україні!” Вона сказала, що була свідком фальсифікацій під час виборі в Україні. І повідомила присутніх, що наступного тижня Європарламент проведе позачергове засідання, яке присвячуватиметсья питанню виборів в Україні. І додала що вже на сьогодні більшість членів парламенту готові оголосити вибори в Україні нелегітимними.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101406902.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua