Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 25-11-2004
“Чиста Україна”: Звернення до наймолодших українців і їх батьків

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101411030.html

Звернення громадянського руху “Чиста Україна”

до наймолодших українців і їх батьків!Милі діти і батьки!Ми знаємо, що багато з Вас хотіли б приєднатися до цієї багатотисячної оранжевої юрби, яка, ми переконані, є в кожному місті. І Ви чуєте, як вона радісно скандує: “Ющенко – наш президент”. Деякі з Вас вже знають, яку роль відіграє президент в нашій країні, а саме наскільки важко зараз живеться вашим батькам, які попри безмежну любов, якою зігрівають Вас кожний день, не завжди можуть купити Вам найнеобхідніших речей і продуктів. Ви помітили, що на ці вибори батьки покладали великі надії. Вони казали: “Прийде Ющенко до влади і життя зміниться на краще!” Ви в це вірили і тепер відчуваєте образу, як і багато громадян по всіх куточках України.

Ви теж хочете висловити своє перше, можливо, несміливе, а, можливо, вже сформоване “Я – думки які вас непокоять”. Ні в якому разі не сприймайте це як заклик, не просіть батьків виходу разом з Вами на майдан. Є простіший спосіб, сказати чиновникам, що прирослись до владних крісел, що Ющенко і Ваш президент.

Для цього:

пишіть численні листи різноманітним державним структурам (міністерства, суди, прокуратури, міським і районним адміністраціям), в яких просіть зробити Ваше життя щасливим. І якщо дяді при владі досі не змогли цього зробити, то нехай звільнять своє місце для розумніших і добріших.

малюйте свою Україну, вільну від сліз, бідності, безвладдя. Хай з Вашими листами Україна стане Чистішою і в ній більше буде добра, справедливості, і різнокольорових фарб, таких як жовто-гарячі!

Нехай батьки допоможуть Вам здійснити маленьке діло для великої і процвітаючої України. Батьки знають, яке майбутнє вони для вас хочуть. Майбутнє, де ви навчаєтесь і отримуєте дипломи, але не платите хабарі, де після вузу ви ідете на роботу, а не стаєте безробітним, де ви мандруєте за кордон і горді з того, що українці, а не раби бандитів.

Надішліть лист “Щастя” чиновникам, що не хочуть бути з Вами, Вашими батьками і президентом Ющенком. Їхнє серце теж не камінь, і вони повинні рахуватись хоч з Вами – наші маленькі громадяни. Зробіть своє майбутнє по справжньому щасливим.громадянський рух “Чиста Україна”

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101411030.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua