Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 26-11-2004
: Заява Посла України в Австралії О.П.Міщенка
Посольство України в Австралії

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101458299.html

Заява Посла України в Австралії,
О.П.Міщенка,
під час демонстрації в Канберрі 26 листопада 2004 р.


Всечесніші Отці,
шановні представники Уряду та Парламенту Австралії,
дорогі Українці, шановні присутні.

Сьогодні Україна і весь український народ демонструє готовність захистити демократію в нашій державі. Проте існує небезпека, що попри волевиявлення народу їхній голос не буде враховано при оголошенні результатів президентських виборів. Стратегічні партнери України, США та країни Євросоюзу висловили свою тверду позицію, що вибори не відповідають демократичним стандартам і потребують перегляду результатів голосування. Практично всі міжнародні спостерігачі засвідчують високий рівень фальсифікацій, що практично нівелює волю українського народу, який є єдиним носієм влади в Україні.
З метою недопущення міжнародної ізоляції український народ висловив рішучу підтримку продовжити боротьбу за демократичний вибір.
В цей відповідальний для всієї України час, коли вирішується доля кожного, українські дипломати не можуть мовчати. Курс на євроінтеграцію, забезпечення верховенства права, утвердження демократичних стандартів в Україні зобов’язує кожного державного службовця робити все можливе, щоб проголошені політичні цілі були реальністю в нашій країні. Тому ми разом з українським народом, який сьогодні вийшов на вулиці і вимагає забезпечення свого конституційного права обирати та бути обраним.
Ми відчуваємо також міцну позицію Австралії до захисту демократії в Україні. Міністр закордонних справ О.Даунер закликав Уряд України провести розслідування усіх фактів порушень виборчого законодавства України, про що зокрема визначено в рапорті міжнародних оглядачів від ОБСЄ, НАТО, ЄС та інших міжнародних організацій.
Сьогодні ми також відчуваємо підтримку австралійського суспільства, яка з кожним днем зростає. Я глибоко переконаний, що сьогодні Австралія так само близька до проблем України, як і Польща та інші сусідні країни. Тому що ми поділяємо єдині демократичні цінності, загроза нехтування яких сьогодні існує в Україні. Тому ми разом: українські студенти, лікарі, вчителі, робітники і селяни, дипломати та австралійські громадяни, наші українські брати і сестри за кордоном. Нас багато і демократія переможе.


Посол України в Австралії

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101458299.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua